The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Kdo zpestří začátek deváté série?

Kdo zpestří začátek deváté série?

Kdo zpestří začátek deváté série?

Do deváté série vstoupíme se třemi hostujícími herci. V prvních epizodách bychom měli přivítat návštěvu dvou „starých známých“ a jedné zcela nové postavy.


14 0
16.9.2015

  1. S Mary Cooperovou jsme se naposledy viděli v poslední sérii. Není tedy překvapením, že se s herečkou Laurie Metcalf uvidíme znovu.
  2. Keith Carradine si zahrál v Teorii velkého třesku pouze ve čtvrté sérii. Otec Penny, Wyatt, zavítá zpátky! Těšíme se.
  3. Nováčkem v seriálu bude hostující herečka Melissa Tang, která si zahraje postavu Mandy. Poprvé se objeví ve druhé epizodě (pro milovníky spoilerů více pod odstavcem). Herečku můžete znát z The Goodwin Games, HIMYM anebo New Girl.

Mandy se účastnila expedice na Severním moři společně s Leonardem. Leonard se Penny přiznal, že se spolu políbili, ale nic to neznamenalo. Jenže… producenti slibují, že Mandy pro Leonarda bude znamenat víc, než NIC a novomanželům přivodí nemalé vztahové trable.


Foto: FOX

Diskuze /6

PecaCZE

Nějak pozapomněli na Howardova nevlastního bratra, což je opravdu škoda :(. Na otce Penny se těším, ale nafukovat to ze Severního moře mi přijde jako blbost a vůbec, že se jeli provdat do Las Vegas a to zmínění, že se Leonard s někým líbal.

#2 Es #5 david.p
16.9.2015 | 18:17:57
Es

#1 PecaCZE: Souhlasím, i kdyby to takhle udělali s tou Mandy, myslím, že to šlo pojmout a natočit mnohem zajímavěji, napínavěji. I když mají např. dobré nápady, tak v poslední době to nějak ne a ne správně zpracovat, aby diváky napjali, dostali, chybí jim smysl pro show, což je škoda, nápady pořád dobré, ale jedna věc je mít nápad, druhá věc je realizovat ho. Navíc Howardův bratr mohl být super materiál pro pár dalších dílů.

17.9.2015 | 9:27:40
Es

Já jsem osobně čekala, že už Penny a Leonarda nechají být, opakovaný vtip není vtipem, několik sérií se scházeli a rozcházeli, hledali si cestu k sobě – svatbu v Las Vegas a přiznání Leonarda si nezasloužili. :-)

17.9.2015 | 9:29:12
david.p

Máte tam chybu. On se přiznal před svatbou ne po svatbě.

#6 HermiJ
17.9.2015 | 9:41:52
david.p

#1 PecaCZE: tak těžko říct jak to bude. Mohlo by to být tak, že Leonard s ní bude profesně spoluprácovat na nějakém projektu, ale Penny bude žarlit protože se s Mandy již líbal? Nebo to bude jinak?… každopádně mě zajímá vztah Shamy, vezmou se či nikoliv. :-D

17.9.2015 | 9:52:42
HermiJ

#4 david.p: Dík, nějak jsem na to poslední finále pozapomněla.

webmaster
19.9.2015 | 15:01:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S11E04: The Explosion Implosion

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Verze: HDTV.x264-SVA
Překládají @KlárkaP, @JudyVolf a o korekci se stará @Sluníčko11.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, děkujeme.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Partneři

Hlídejte si nás