The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)
92/100 - 1 135×

The Big Bang Theory(Teorie velkého třesku)

Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servír­ka Penny?

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
12 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)

Malý Sheldon je již obsazen do role

Malý Sheldon je již obsazen do role

CBS a Warner Bros. TV si objednali pilotní díl ke spin-offu o Sheldonu Cooperovi. Už víme, kdo si malého Sheldona zahraje a známe i hlavní tip na herečku v roli jeho matky.

18 10
11.3.2017

O plánech na spin-off o Sheldonovi jsme vás informovali v listopadu loňského roku. CBS se chce do spin-offu opravdu pustit, a tak letos hodlá natočit pilotní epizodu. Cílem by mělo být vytvořit úspěšný seriál, který tu zůstane po skončení The Big Bang Theory. Projekt mají mít na starosti Chuck Lorre a Steve Molaro, očekává se také zapojení Billa Pradyho. K nim se chce připojit v roli producenta Jim Parsons (Sheldon).

Do hlavní role desetiletého Sheldona bude obsazen Iain Armitage, který v současnosti hraje v seriálu HBO Big Little Lies.

Do role Sheldonovy matky Mary bude s největší pravděpodobností obsazena herečka Zoe Perry (The Family). Zoe je v reálném životě dcerou Laurie Metcalf, Sheldonovy matky z TBBT.

Zdroj: Deadline

Diskuze /4

sweet_stawberrie

tak toto teda môže dopadnúť všelijako :D

11.3.2017 | 20:26:43
scottt1

Tak toto teda urcite nie!

11.3.2017 | 20:44:28
Revoemag

To se mi nelíbí :-D

13.3.2017 | 10:58:24
hamster

Doufám, že ten pilot skončí v šuplíku a nikdy nespatří světlo světa :D

14.3.2017 | 21:24:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama