The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Malý Sheldon je již obsazen do role

Malý Sheldon je již obsazen do role

Malý Sheldon je již obsazen do role

CBS a Warner Bros. TV si objednali pilotní díl ke spin-offu o Sheldonu Cooperovi. Už víme, kdo si malého Sheldona zahraje a známe i hlavní tip na herečku v roli jeho matky.

18 10
11.3.2017

O plánech na spin-off o Sheldonovi jsme vás informovali v listopadu loňského roku. CBS se chce do spin-offu opravdu pustit, a tak letos hodlá natočit pilotní epizodu. Cílem by mělo být vytvořit úspěšný seriál, který tu zůstane po skončení The Big Bang Theory. Projekt mají mít na starosti Chuck Lorre a Steve Molaro, očekává se také zapojení Billa Pradyho. K nim se chce připojit v roli producenta Jim Parsons (Sheldon).

Do hlavní role desetiletého Sheldona bude obsazen Iain Armitage, který v současnosti hraje v seriálu HBO Big Little Lies.


Do role Sheldonovy matky Mary bude s největší pravděpodobností obsazena herečka Zoe Perry (The Family). Zoe je v reálném životě dcerou Laurie Metcalf, Sheldonovy matky z TBBT.

Zdroj: Deadline

Diskuze /4

sweet_stawberrie

tak toto teda môže dopadnúť všelijako :D

11.3.2017 | 20:26:43
scottt1

Tak toto teda urcite nie!

11.3.2017 | 20:44:28
Revoemag

To se mi nelíbí :-D

13.3.2017 | 10:58:24
hamster

Doufám, že ten pilot skončí v šuplíku a nikdy nespatří světlo světa :D

14.3.2017 | 21:24:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás