The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Michael Rapaport jako host a Emily na stálo

Michael Rapaport jako host a Emily na stálo

Michael Rapaport jako host a Emily na stálo

V nové epizodě si zahostuje americký herec Michael Rapaport a navíc bylo oznámeno, že se Emily stane od deváté série regulérní postavou seriálu.


13 1
25.10.2015

Kluci budou kvůli vědeckému pokusu potřebovat hromadu tekutého hélia, kvůli kterému osloví na černém trhu dealera s chemikáliemi. Právě tento dealer, Kenny, bude herec Michael Rapaport (Útěk z vězení, Jmenuju se Earl; Drsňačky, Chlap na dvě věci…).

Laura Spencer, která hraje Rajovu přítelkyni Emily, povýšila na hlavní postavu. Herečka sice hraje zároveň ve dvou seriálech (navíc ve Sběratelích kostí), ale ani jako „regulérní“ postava by se neměla objevovat v každé epizodě, a tak bude svou práci stíhat. Steve Molaro prozradil, že i když Raj cítí, že Emily pro něj nebude tou pravou, tak se s ní nedokáže jen tak rozejít.

Diskuze /4

Night_Fury

v celku dobre správy :) som rád že sa tam objavujú nejaké nové tváre a Tá Emily mi je celkom sympatická a po pravde po 8 sériach je to priam nutne aby na tých ich spoločných večeriach alebo stretnutiach bola po boku Raja nejaká žena :)

25.10.2015 | 11:42:38
Michelle84

Emily je tam zatiaľ len občas a mne to aj vyhovuje. Teraz tam zas bude pravidelne o dalšiu babu viac… ono tento seriál bol lepší ked ešte nemali baby..... nevravím že už je oničom, rada si ho stále pozriem, ale už to fakt neni ono :/

#4 ElektronickyOtisk
25.10.2015 | 22:00:51
Tokina

Super 2. postava, která se objevuje v 2 mých nejoblíbenějších seriálech. Už dlouho jsem čekala na okamžik, kdy Emily bude hlavní postava. Je to možná i tím že jsme si hodně podobný. :D Zatím se 9. série vyvíjí dobře snad se to udrží, i když to není jako dříve :)

25.10.2015 | 22:36:52
ElektronickyOtisk

#2 Michelle84: Já souhlasím, ale kvituju snahu seriálu posunout se trochu dopředu. Nebo někam dál zkrátka. Na druhou stranu Penny, co tam byla od začátku je asi nejvíce otravnou „babou“ tam.

6.11.2015 | 17:23:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S11E04: The Explosion Implosion

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Verze: HDTV.x264-SVA
Překládají @KlárkaP, @JudyVolf a o korekci se stará @Sluníčko11.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, děkujeme.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Partneři

Hlídejte si nás