The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)
92/100 - 1 133×

The Big Bang Theory(Teorie velkého třesku)

Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servír­ka Penny?

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
12 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)

Nejlepší hlášky epizody 6x10 The Fish Guts Displacement

Nejlepší hlášky epizody 6x10 The Fish Guts Displacement

Připomeňte si v nejnovějších hláškách, co všechno může pavouk a Spiderman ne, jak se používá placebo, jak být dokonalý podle Raje, jak si můžete užít mít otce gynekologa, a dalších pár podle Anabel. Napište nám, které se líbily nejvíc vám!.

0 0
9.12.2012

1. „Spider-Man, Spider-Man does whatever a spider can.“

Sheldon:Napadá mě spousta věcí, které Spider-Man nezmůže, ale pavouk naopak ano. Za prvé…Vlézt do ucha a zemřít. Za druhé… Legálně opustit Guatemalu a to bez pasu. Za třetí… Mít sex s pavoukem.

2. Sheldone, Sheldone, takhle ne..

Sheldon: Ty jsi nemocná? Ty chudinko. Tak se měj!

Amy: Sheldone, to se o mě nepostaráš?

Sheldon:Já? Ne, ne… Jsem jiný druh doktora.

3. Tic Tak, zdraví ve dvou slovech

Sheldon: Tohle může vypadat jako tic tac, ale ve skutečnosti je to účinný lék, speciálně navržený, aby tě vyléčil a ještě k tomu ti osvěžil dech.

4. To Raj má jasno, pokud chceš být dokonalý… trénuj, ale má to své následky

Raje: Jestli u něčeho nechceš vypadat jako pako, měl bys trénovat. Víš, kolik svíčkové jsem musel uvařit, než jsem vás na ni pozval? Poradím vám. Můžete si toho všimnout tady, tady… a tady.

5. Kdo měl horšího otce? Nehlaste se všichni!

Raje:Můj mě zase bral k sobě do ordinace. Tak moc jsem se nudil, až jsem si namazal lubrikant na podrážky a předstíral jsem, že bruslím.

Diskuze /6

novavcielka

Podľa mňa bola najlepšia tá posledná o Rajovi v gynekologickej abmulancii :)

10.12.2012 | 12:57:43
Qwertuska

Tady to není, ani to není moc hláška, ale líbilo se mi jak Sheldon zpíval ty znělky… :D Ale z těhle asi ta s tic-tacem a s pavoukem.

10.12.2012 | 13:37:46
Michalor

Du du-du du Inspector Gadget!

10.12.2012 | 18:51:00
Michalor

Moment! bude tenhle týden ještě díl?!

10.12.2012 | 20:01:48
Anabel

Qwertuska: Ano Sheldonovo znělky byly úžasné, ale bohužel to nešlo „napsat“ :D

Michalor: Ano 11.(„Santa Simulation“)epizoda by měla být!

10.12.2012 | 20:54:45
Michalor

Jojo právě jsem to zjistil na CBS vypada to dobře!

10.12.2012 | 21:52:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama