The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Opustila nás paní Wolowitzová

Opustila nás paní Wolowitzová

Opustila nás paní Wolowitzová

Přinášíme smutnou zprávu o ženě, jejíž tvář jsme v seriálu nikdy nespatřili, ale patřil jí nezaměnitelný hlas, který by poznal každý fanoušek na míle. Zesnula herečka Carol Ann Susi.


1 0
12.11.2014

V úterý, dne 11. 11. 2014, bylo potvrzeno médii, že zemřela herečka Carol Ann Susi (†62). Podlehla svému krátkému boji s velmi agresivním typem rakoviny.

Za dobu své 40-leté kariéry si zahrála v mnoha seriálech (např. Brooklyn, N.Y., Grey’s Anatomy, Ugly Betty, Sabrina the Teenage Witch, Seinfeld…). Do paměti se nám však nezapomenutelně vryl její hlas, který propůjčila Howardově matce, paní Wolowitzové.


Warner Bros. TV, CBS a výkonní producenti TBBT — Chuck Lorre, Steven Molaro and Bill Prady — vydali toto prohlášení:

Rodina z The Big Bang Theory přišla s odchodem Carol Ann Susi o svého milovaného člena. Nezapomenutelným způsobem ztvárnila hlas paní Wolowitzové. Nespatřena diváky, byla paní Wolowitzová tak trochu tajemnou postavou všech osmi sérií seriálu. Co ovšem nebylo tajemstvím, byl obrovský talent a její komické načasování, které se nezapomenutelně promítly do jejího vystoupení. Kromě talentu byla Carol Ann všem neustálým zdrojem radosti a laskavosti. Naše myšlenky a nejhlubší soustrast je v této době s její rodinou, bude nám velmi chybět.

Bill Prady jednou prozradil v rozhovoru pro TVGuide.com, že je herečka nenahraditelnou součástí TBBT týmu a nehodlá ji nahradit jinou herečkou. Sama prý často říkala, že denně pracuje s krásnými lidmi, aniž by musela sama nosit make-up…

Zpráva je velmi čerstvá, a tak je předčasné hovořit o novém castingu na tuto postavu a nebo o jejím osudu v seriálu. Prozatím se s lítostí připojuji ke kondolencím a o případných novinkách bude Edna.cz jistě informovat.

Diskuze /4

lodhynsky

:( bude hodně chybět

12.11.2014 | 21:48:10
FaithZombie

Hodně smutné :-( A osobně bych tipla že nebudou paní Wolowitzovou přeobsazovat, ale spíš jí nechají umřít i v seriálu :-( Přeci jen je asi těžké najít někoho dalšího s takovým hlasem…

#3 ChelseaMitchell
12.11.2014 | 22:05:11
ChelseaMitchell

#2 FaithZombie: To ano, ale mne třeba přijde, že originál a dabing je hodně podobný, ale asi bych to taky pro památku ukončila než nahrazovala i kdyby našli :)

13.11.2014 | 13:30:46
lilith23

Je to smutné. Na druhej strane bude zaujímavé sledovať akoby sa vyrovnávali so smrťou pani Wolowitzovej Howard a Stuart. Uvidíme.

13.11.2014 | 18:02:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S11E04: The Explosion Implosion

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Verze: HDTV.x264-SVA
Překládají @KlárkaP, @JudyVolf a o korekci se stará @Sluníčko11.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, děkujeme.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Partneři

Hlídejte si nás