The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)
92/100 - 1 131×

The Big Bang Theory(Teorie velkého třesku)

Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servír­ka Penny?

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
12 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)

Stanice HBO připravuje spin-off k seriálu The Big Bang Theory

Stanice HBO připravuje spin-off k seriálu The Big Bang Theory

Populární sitcom The Big Bang Theory se dočká dalšího spin-offu. Chuck Lorre oznámil, že pracuje na novém komediálním seriálu, který poběží na streamovací stanici Max.

11 8
13.4.2023

Chuck Lorre, tvůrce seriálů The Big Bang Theory a Young Sheldon, oznámil, že připravuje nový seriál z tohoto světa. Ten bude dostupný na streamovací stanici Max, která spojí HBO Max a Discovery+.

(Nový spin-off by měl být pravděpodobně delší než klasický sitcom. Foto: CBS)

Podrobnosti ohledně zápletky nebo hereckého obsazení bohužel neznáme. Předpokládá se však, že epizody budou delší a mohou se v nich objevit hvězdy z původního seriálu.

Jaký spin-off byste uvítali?

Zdroj článku: Variety

Diskuze /8

PecaCZE

To je asi dobře. Lorre je schopný a na Young Sheldon se mi líbí že to není klasický sitcom, má příběh a děj celý seriál. Ale je pravda že tam chybí víc vtipů. Ale stejně na tom spolupracuje několik lidí že.

13.4.2023 | 20:28:42
Kafka Tamura

Cokoliv, jen ne nic s Leonardem. Snad něco v souvislosti s Howardem.

#3 PecaCZE
13.4.2023 | 20:37:12
PecaCZE

#2 Kafka Tamura: Jedinej Rajesh ( a Stuart ) nedostali svůj „konec“. Stuart skončil myslím s holkou ale Rajesh měl leda tak náznak že seděl vedle herečky.

#4 Kafka Tamura
13.4.2023 | 20:39:45
Kafka Tamura

#3 PecaCZE: Já si nemyslím, že by měly být hlavními postavami spinoffu někdo z hlavní bandy. Spíš bych čekal něco o jich potomcích. Něco z blízké budoucnosti, kde by se dalo stavě na nových technologiích a nerdích vášních, by mohlo být fajn.

Btw. by mě nenapadlo, že někdo bude počítat trotla Stuarta :D Poslední řady už jsem sice tak vášnivě nesledoval, už jen v tv jako kulisu… no když bylo Stuarta v nějaké ep. víc, hned jsem přepínal. Udělali z něho nehorázně otravného dementa.

Takže je to jasné… z Rajeshe bude nový Charlie Harper. :)

13.4.2023 | 21:07:26
Basim

Young Stuart a nebo Young Kripke a nebo Young Hofsteter a nebo Young Wolovic :D

14.4.2023 | 13:03:32
Koubas12

Young Mrs. Wolowitz.

15.4.2023 | 8:37:20
simonideos

Příběh o další podobné partičce ze současnosti, kde se občas mihnou původní postavy, už starší. Alá Himym a jeho současný spinoff.

15.4.2023 | 20:28:28
Simir

Tak Howard měl 2 děti, Penny byla těhotná a z Young Sheldon víme že s Amy alespoň jedno dítě mít bude. Tak třeba něco o jejich potomcích? To by bylo fajn. Mohla by to být podobná partička a občas by se tam objevili „starý“ herci jako rodiče, jako teď se občas mihli jejich rodiče v TBBT.

16.4.2023 | 0:52:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama