The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Titulky k epizodě The Meemaw Materialization

Titulky k epizodě The Meemaw Materialization

Titulky k epizodě The Meemaw Materialization

Ve čtrnácté epizodě nás budou bavit dvě nové postavy – Sheldonova babička a spisovatelka Claire. Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit. O překlad se postarali @KlárkaP, @Johnnywhatever a @Magnus Petersson, děkujeme.

21 0
5.2.2016

Diskuze /39

PecaCZE

Pěknej díl, díky za titule :)

5.2.2016 | 18:17:07
Cesc

Dnešní díl byl slabší než ty ostatní a může za to babča. :P

5.2.2016 | 18:21:50
czechshamyfan

s tímto dílem nemám problém, líbil se mi, byl spíš takový oddychový, konečně jsme poznali Sheldonovu milovanou babču, na první pohled milá, ale… nechtěla bych být na místě Amy :-(

6.2.2016 | 9:56:21
Scenárista s veľkým S

Tak toto bola riadna nuda, možno by bolo na čase tento serial odpojiť od podporných prístrojov!

#5 johnnywhatever #6 Packa #14 KlárkaP
6.2.2016 | 13:43:17
johnnywhatever

#4 Scenárista s veľkým S: Nikdo tě nenutí se na seriál dívat.

#7 Scenárista s veľkým S
6.2.2016 | 16:38:50
Packa

#4 Scenárista s veľkým S: Víš, co je pro seriál podpůrný přístroj? Víš, co seriál udržuje „naživu“? No přece sledovanost… Takže vlastně díky. Protože právě lidi jako ty, kteří se na to dívají jenom proto, aby to potom mohli sprdnout, nám ostatním udržují seriál naživu.

#7 Scenárista s veľkým S
redaktor
6.2.2016 | 17:32:55
Scenárista s veľkým S

#5 johnnywhatever:

Nikto ťa nenúti sa na to pozerať túto vetu naozaj neznášam, TBBT je dlhodobo podpriemerný serial, ktorý je viac trápny, ako vtipný. Kvalita každej jednej serie je horšia a horšia. Očakával som, že z tohoto seriálu sa stane sračka, ale naozaj som nepredpokladal, že bude až tak veľká!

#6 Packa:

Seriál melie z posledného, stava sa z neho otravná hlúposť, ktorú si pustím až keď sa chcem poriadne nudiť. Neviem ako ti to povedať, ale ľudia ako ja sledovanosť netvoria, sledovanosť netvoríš ani ty, pochybujem, že na tejto stránke je niekto, kto sa podieľa na sledovanosti tohoto odpadu. Sledovanosť tvoria ľudia v USA, pre týchto ľudí sa tento serial pripravuje, následne stanice tento odpad kupujú a premietajú ľudom v SR a ČR, ktorí sa na tom smejú a pokladajú predmetný serial za vtipný, aj keď to o ňom už dávno neplatí!

#8 Packa #13 johnnywhatever
6.2.2016 | 23:55:33
Packa

#7 Scenárista s veľkým S: Čekala jsem, že to nepochopíš a budeš takhle argumentovat. Já to myslela obecně, protože i v USA se určitě najdou lidi jako ty, kterým se to nelíbí, ale dívají se (mimochodem – pustíš si to, když se chceš nudit? To je fakt super důvod. Já si pouštím seriál, když se nechci nudit. :D ).

Ale tímto debatu s tebou končím. Já chápu, že se to někomu nemusí líbit. Nevím ale, jestli jsi ty schopný uznat, že se to někomu líbit může. Navíc my dva jsme spolu měli problém už u jiného seriálu, takže vím, že s tebou není možná normální debata.
Howgh.

#9 Scenárista s veľkým S
redaktor
7.2.2016 | 0:19:13
Scenárista s veľkým S

#8 Packa:

Miešaš hrušky s jablkami, je rozdiel medzi ľuďmi, ktorí sledujú TBBT prostredníctvom TV platformy a ľuďmi, ktorí si serial proste stiahnu. Tento seriál je odpad, niekedy to bol vážne zábavný serial, ale tieto časy sú už dávno preč! Ak si ľudia v USA uvedomujú kvalitu, akú serial momentalne ma, tak určite prepnú na niečo kvalitnejšie.

Chápeš, že niekomu sa tento podpriemerný odpad nemusí páčiť, ale aj tak si ma konfrontovala. Ja uznávam, že sa serial môže niekomu páčiť, ale neviem pochopiť tu zaslepenosť. Je to odpad a to je to, čo si treba uvedomiť. A to si nemyslím iba ja!

7.2.2016 | 0:42:56
Fredy1

Podľa mňa najviac ľuďom vadí že sa zmenil čiastočne charakter 3 hlavných postáv a to Sheldona, Penny a Havarda. Sheldon už nieje taký aký bol v prvých sezónach, Penny už nieje tá sexy suseda ktorá pracuje ako čašníčka, Havard už nieje ten ktorý balí baby. Scenáristi sa rozhodli aby sa to nejak vyvíjalo vzťahovo a tak. Neviem či by to ľudí bavilo keby to bolo vždy o tom istom, možno áno. Možno si uvedomovali že by to ľudí mohlo nudiť tak sa dej posúval ďalej a charakter postáv sa menil. A zabudol som vlastne aj Raj už vie hovoriť zo ženami bez pitia alkoholu. Ja osobne pozerám seriál ďalej lebo som si ho obľúbil a obľúbil som si aj hercov. Chcem vidieť ako bude seriál pokračovať a podľa mňa je 9 séria lepšia ako 8. Myslím si že preto veľa ľudí hovorilo že 8 séria je zlá lebo vtedy sa práve charakter Penny veľmi zmenil zo sexy susedy sa stala manželka Leonarda ktorá už nenosí veľké výstrihy a inak sa oblieka, pracuje s liekmi. Myslím si že práve preto veľa ľudí hovorí že už to neni ono, myslím si že práve preto lebo už sa charakter postáv dosť zmenil. Ale otázka je či by to ľudí bavilo keby to bolo len o tom istom.

#11 Fredy1 #15 PecaCZE
7.2.2016 | 9:20:45
Fredy1

#10 Fredy1: POZOR MôJ PREDOŠLÍ KOMENTÁR OBSAHUJE SPOILERY PRE TÝCH KTORÝ EŠTE NEVIDELI POSLEDNÉ SERIE.

7.2.2016 | 9:24:07
Remba

Docela mně šokuje že někteří lidé se na to koukají jen aby to mohli zhejtovat

7.2.2016 | 11:10:49
johnnywhatever

#7 Scenárista s veľkým S: Možná by stálo za to se zamyslet nad tím, proč větu že „tě nikdo nenutí se na seriál dívat“ nesnášíš.

7.2.2016 | 15:51:24
KlárkaP

#4 Scenárista s veľkým S: Opravdu nechápu, proč se na ten seriál teda díváš??? Několik seriálů mě přestalo bavit, tak jsem na ně prostě přestala koukat a nepsala jsem všem kolem, jak je ten seriál strašnej. Každý člověk má jiný vkus a mně se TBBT stále líbí a baví mě…

redaktor
7.2.2016 | 15:56:34
PecaCZE

Nás zase nebaví pořád číst jak si tu několik lidí neustále stěžuje na to jak se seriál zhoršil, ale pořád to sledujete a pořád píšete, že je to blbost. RIP LOGIC

#10 Fredy1: Je lepší, když se seriál někam vyvíjí, než aby to bylo pořád stejný. Navíc když se seriál nikam nehne, tak je to těžší a těžší psát vtipnej scénář pro nový díly, zatímco u vývoje máš víc možností.

#16 Fredy1
7.2.2016 | 16:09:51
Fredy1

#15 PecaCZE: Súhlasím s tebou ak by to bolo o tom istom stále, začalo by to ľudí asi nudiť. No a to podľa mňa mnohým vadí že sa seriál vyvíja a chceli by aby to bolo stále najvtipnejšie na svete a nikam by sa to nehlo ale asi sa to tak nedá… Ja mám ten seriál stále rád lebo mi sedí humor Chucha Lorreho

7.2.2016 | 17:31:48
NataLyDaniels

Ty musíš mít hodně smutný život, když trávíš čas sledováním seriálů, které tě nebaví. Nějak si nedokážu představit, že bych ve volném čase sledovala seriály, který mi přijdou trapný. No ale co už. Taky nechápu ty lidi, kteří si stěžují na vývoj postav v TBBT. Takže podle některých by to mělo vypadat takhle: Z Penny by se stala šlapka, která každou epizodu píchá s jiným playboyem a chodí skoro nahá. Howard by měl mít zastydlou pubertu – žít u matky a být ,,slizoun´´ a s Rajeshem by měli zůstat ,,Forever allone´´. Sheldon by podle některých měl být navždy panic… To by bylo určitě zábavné ..

#18 Scenárista s veľkým S
7.2.2016 | 19:31:05
Scenárista s veľkým S

#17 NataLyDaniels:

TBBT je odpad, niekto to musel napisat! :D Poprosim o diskusiu, v ktorej vas mozem zosmiesnit.

7.2.2016 | 20:08:54
Scenárista s veľkým S

Aky je to pocit, ked napisem, ze TBBT je odpad a vy to nemozete nejako zapierat, pretoze to slovo momentalne serial vystihuje? Preco TBBT sledujem, aj ked viem, ze je to odpad? Ja prestavam sledovat serial len ak sa zrusi, alebo ukonci! Zacnite diskusiu o TBBT a jeho kvalite a ja vas znicim v priamom prenose.

#24 KlárkaP
7.2.2016 | 20:31:06
NataLyDaniels

Tak to se Vám nepodaří ani náhodou :-) Jelikož i kdyby jste vyjmenoval jeho chyby mě to nevadí :-) Jelikož mě seriál baví :-) I kdyby jste to křičel do světa nic tím nezměníte :-) spíš by jste si měl zajít k psychologovi. Co když seriál poběží třeba dalších 5 let – toto opravdu budete sledovat dál? Asi máte nějakou poruchu.

7.2.2016 | 20:44:35
Remba

bobře upřímně se TBBT trochu zhoršil ale i tak to je ten nejlepší sitcom široko daleko jestli najdeš něco lepšího než TBBT tak se na to s radostí kouknu ale nic lepšího zatím neexistuje a proto TBBT nemá žádnou konkurenci proto má velkou sledovanost

7.2.2016 | 20:52:16
NataLyDaniels

Klidně si tu vypište 1000 důvodů proč je podle vás seriál odpad, ale mě a 99% fanoušků to bude úplně ukradené. Jelikož máme prostě seriál rádi. Nejste žádný bůh seriálů takže nemůžete určovat co se smí a nesmí vysílat a hlavně co se lidem má a nemá líbit :-D A když ten seriál k smrti nesnášíte tak se na něj jednoduše nedívejte a nebo (jelikož máte nějakou zvláštní poruchu) se na něj dívejte a v tom případě se holt budete nudit a trýznit sám sebe :-) spíš ničíte sám sebe díváním se na něco co nesnášíte :-)

7.2.2016 | 20:53:12
Liss93

Tady se rozpoutala teda diskuze :D TBBT má své dobré i špatné chvilky, občas některé díly kolísají, ale to je u každého seriálu, nejen u těch, které mají už! 9 sérií. Navíc u sitcomu je o dost těžší vymýšlet zápletky a dialogy aby byly nejen vtipné, ale zapadaly i do děje. Když se mi nějaký díl nelíbí, tak ho ohodnotím hůř, ale tím končím, proč se rozčilovat. Zatím mě TBBT nezklamalo tolik, abych s ním skončila. Ale pokud se to stane, tak od něj odejdu a mrzet mě to nebude. Přece nebudu plýtvat časem na něco, co mě nebaví a štve mě to. Tak příklad: koukala jsem na HIMYM (polovina 1.série) a Supernatural (celá 1.série). A při představě kolik řad bych musela dokoukávat jen kvůli tomu, že jsem jednou začala sledovat mě polévá pot :D

7.2.2016 | 22:35:47
KlárkaP

#19 Scenárista s veľkým S: Žádný pocit to ve mně nevyvolává, protože s tebou nesouhlasím :) Nikdo tě nenutí, aby se na seriál díval, svůj názor na něj jsi už napsal, tak ho prosím neopakuj stále dokolečka. Zbytečně nám tu tím zapatláváš místo. Všichni už víme, že seriál nesnášíš a bereme to. Díky

#26 Scenárista s veľkým S
redaktor
8.2.2016 | 7:35:23
Morigan221

No musím sa k tomu vyjadriť ako sa tak pozerám že čo sa to tu rozprúdilo. čo je to za argument že sa postavy menia nie sú také aké boli atd…samozrejme postavy sa musia vyvíjať a to je predsa základ. Nikoho na tejto planéte by nebavil seriál ktorý by sa nevyvíjal a nemenil a bol by stále rovnaký a samozrejme že sto ľudí sto chutí ale niekto si to pozrie skritizuje a je rád. Fakt je že seriál je TOP 1 komedia v USA čo svedčí o niečom.

8.2.2016 | 11:40:12
Scenárista s veľkým S

#24 KlárkaP:

Tento web nie je len o tom, že na daný serial sa tu budu dávať samé komplimenty, ja si myslím, že je to odpad a tento názor musíte rešpektovať! Nebodaj sa tu môžu pridávať iba príspevky, ktoré daný serial chvália? Na serial sa budem pozerať naďalej a ak sa mi kvalita nebude pozdávať, tak to dám aj patrične najavo aj tu! Ak niekto reaguje na moje príspevky, tak je slušne ak mu odpoviem, takže sa láskavo zdrž príspevkov, že to tu zapatlavam! V diskusii už nebol pridaný príspevok 9 dni a ak by som nenapísal do tejto rubriky, tak by už bola dávno mŕtva, takže sa mi mažeš akurát tak poďakovať, pretože stránka o TBBT je dosť mŕtva, čo je pravdaže následok poklesu kvality! Najlepší sitkom a 9 dni už do diskusie nikto neprispel :D :D

#27 PecaCZE #33 KlárkaP
8.2.2016 | 18:10:25
PecaCZE

#26 Scenárista s veľkým S: Většina lidí s tebou nesouhlasí. Já jsem se už vyjádřil a nechám tě žít ten tvůj svět. A teď tu zase něco meleš o mrtvé diskuzi :D lidi píšou jak ke článkům tak i do diskuze a ber v potaz, že byla pauza ve vysílání 3 týdny.

#29 Scenárista s veľkým S
8.2.2016 | 21:18:25
iguaner

Malá připomínka k titulkům: Originální věta (čas 17:47) I just gave you my virginity, woman.

Máte přeloženou jako Právě jsem ti věnoval své panenství, ženská.

Nicméně protože to říká Sheldon, tak by to to mělo být spíše panictví.

#30 HermiJ
9.2.2016 | 8:43:47
Scenárista s veľkým S

#27 PecaCZE:

Preto som napisal 9 dni ty idiot, prepac, ze ta tak oznacim, ale patris do tejto kategorie ludi.

9.2.2016 | 16:52:58
HermiJ

#28 iguaner: Děkujeme, opravíme.

webmaster
9.2.2016 | 17:45:53
NataLyDaniels

Tady se někdo vyžívá ve shazování a poučování ostatních lidí. Měl by sis uvědomit, že je to JEN seriál, který má bavit lidi. Není to žádný úkol co musíš udělat do školy nebo nějaká důležitá diplomová práce. Děláš z toho něco hrozně důležitýho. Já teorii zbožňuju dívám se na ní pořád dokola. To že mi tu nějaký ,,bůh seriálů´´ (nebo za co že se to označuješ) řekne, že je to odpad mám fakt někde. Já třeba nemám ráda Griffinovi a taky nekřičím po celém internetu, že je to odpad, neurážím lidi, který se na ten seriál dívají. Je mi to jednoduše u zadku :-) Samozřejmě, že máš právo říct, že se ti Teorie nelíbí – to všichni bereme. My jen nechápeme proč se na to díváš, když si myslíš, že je to odpad :D To na tom nechápeme :-D Tak to je asi můj poslední komentář tady, nemá cenu se bavit s bláznem :D (Nikdo normální nesleduje seriál, který nenávidí) A to, že tu nikdo nepíše – já třeba sem chodím několikrát týdně číst co je nového, na ,,fejsbůčku´´ a instagramu sleduju svoje oblíbence TBBT. Nemám potřebu ke každému článku tady něco psát :-) . A to jak tu neustále do všech kopeš – nazýváš idioty, že nás všechny schodíš jakmile se o TBBT budem bavit. Napadá mě jediné – Nejhorší srážka v životě, je srážka s blbcem. Blbce nikdy neusvědčíte z blbství. Z takové srážky, vyjdete vždycky jako největší blbec pod sluncem… škoda promarněného času tady hádání se s někým kdo si pořád dokola mele svou. Já tady končím a radši si jdu pustit další díl mého milovaného odpadu :-)

9.2.2016 | 21:32:37
Fredy1

Obydvaja máte pravdu. Prečo? Lebo pre Scenáristu s veľkým S to je odpad asi preto lebo je náročný divák, možno aj preto že kvalita humoru klesla a jeho to už tak nebaví. Na druhej strane iný diváci nie sú až taký náročný a preto ich to baví stále a ja som tiež ten divák. Ja si tiež myslím že už to nie je taký humor ako na začiatku ale na druhej strane mi stačí aj terajší humor seriálu a myslím si že aj v nových sériách sú dobré fóry. Ale aj tak si myslím že pre toho kto si seriál obľúbil už na začiatku, má ho rád tak sa zmiery aj z poklesom humoru. Mňa seriál stále baví a stále si myslím že je jeden z najlepších terajších.

10.2.2016 | 15:58:36
KlárkaP

#26 Scenárista s veľkým S: Neříkala jsem nic o chválení seriálu, ale stačí napsat jednou ke každému dílu( když máš tu nepochopitelnou a dětinskou potřebu), že se ti nelíbí. nemusíš to na diskusi psát 5×. Ten, komu se seriál líbí to tu taky nespamuje a nepíše pořád to samé dokolečka. Prostě se vyjádři, že se ti to nelíbí, všichni ti řeknou, ať to teda přestaneš sledovat(což by udělal každý, dle mého názoru normální člověk) a neurážej tenhle seriál a lidi, kteří ho mají rádi.

redaktor
10.2.2016 | 17:42:10
Scenárista s veľkým S

Myslím si, že je potrebne zhodnotiť každú epizodu a vyjadriť sa k jej kvalite! TBBT som mal rád, ale každou novou sériou šla kvalita dole, až sme sa dostali na aktuálnu sériu, pri ktorej som rád ak sa aspoň raz pousmejem. Trápne vtipy striedajú ešte trápnejšie! Ja vás nechcem poučovať, len vám chcem ukázať pravdu. Ja som napísal jeden komentár, jeden, na ktorý reagovali urazení ľudia, ktorí sa snažili chrániť svoj obľúbený serial vediac, že chránia odpad! Pozrite, ja si tu svoj komentár napíšem a vy nemusíte reagovať, takže mi tu nevyplakávajte. Viete, že mám pravdu, ale ta frustrácia z odpadu vás núti sa so mnou diskutovať.

Matúš Bereš

11.2.2016 | 17:10:32
Fredy1

Scenárista s veľkým S ak tvrdíš že len tvoj názor je správny potom si dosť arogantný nemyslíš ? A teraz sa ťa normálne pýtam neobraňujem TBBT. Podľa teba len 1 názor je správny a to len ten tvoj alebo jemu podobný. Bez diskusie len ty máš pravdu. Čo je pre teba odpad pre druhých nemusí byť. Si to uvedom.

#36 Scenárista s veľkým S
11.2.2016 | 17:27:27
Scenárista s veľkým S

#35 Fredy1:

Kvalita seriálu TBBT každou novou sériou neupadala a držala si kvalitu.

Súhlasíš s tým? Ja nie, a aj preto mám pravdu!

#38 Fredy1 #38 Fredy1
11.2.2016 | 17:39:15
PecaCZE

Mám nutkání mu na to odepsat, ale on by to stejně nepochopil. Radši jsem to smazal a žádám i ostatní. NEREAGUJTE NA JEHO KOMENTÁŘE

11.2.2016 | 18:23:42
Fredy1

Dobre každý seriál má slabšie aj silnejšie momenty ale nazývať ho odpadom je nemiestne. A ak tak to je odpad len pre teba. Podľa mňa kto objektívne hodnotí seriál nenazýva ho odpadom. Ale napíše prečo sa mu už seriál nepáči. A tiež nechápem prečo pozeráš odpad. Ja by som seriál ktorý sa mi nepáči nepozeral.
#36 Scenárista s veľkým S:
#36 Scenárista s veľkým S:

11.2.2016 | 19:12:39
KlárkaP

Ukončíme diskusi! Tohle nemá cenu. Někomu se to líbí, někomu ne. Nikomu jeho názor neberu, ale už toho bylo dost. Další díl je přeložený, tak se sejdeme u diskuse tam :)

redaktor
12.2.2016 | 12:32:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S11E05: The Collaboration Contamination

Verze: HDTV.x264-SVA
Překládají @KlárkaP, @JudyVolf a o korekci se stará @Sluníčko11.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, děkujeme.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Ednu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Partneři

Hlídejte si nás