The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) V nové epizodě TBBT uvidíme Neila Gaimana

V nové epizodě TBBT uvidíme Neila Gaimana

V nové epizodě TBBT uvidíme Neila Gaimana

Neil Gaiman je známý žurnalista, scenárista a autor knih žánrů fantasy a sci-fi. Na popularitě mu nyní jistě přidá účast v nové epizodě TBBT, kde si zahraje sám sebe. Více o jeho roli v celém článku.


17 0
14.4.2018

Neil Gaiman si zahostuje v páteční epizodě, která bude více zaměřená na obchod s komiksy. Ten začne být populární, což samozřejmě těší Stuarta, který dosud živořil na pokraji bídy. Úspěch obchodu nebude těšit Sheldona, kterému se příčí číst si a nakupovat komiksy v přelidněném obchodě, kde mimo jiné narazí na známého spisovatele Neila Gaimana.

Neil Gaiman se proslavil díky scénáři ke komiksům Sandman. Dále je autorem knihy i scénáře k dílu Nikdykde. K jeho nejznámějším knihám, které byly také zfilmovány, patří Hvězdný prach a Koralina.


Foto: CBS

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Partneři

Hlídejte si nás