The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Vymyslí Raj dokonalé rande?

Vymyslí Raj dokonalé rande?

Vymyslí Raj dokonalé rande?

Blíží se epizoda 6.18, ve které budeme svědky sbližování Raje a Lucy. Jak bude jejich další rande vypadat? Fantazii se meze nekladou!

0 0
2.3.2013

Kdo si už četl synopse k nadcházející epizodě, tak ví, že jsme nastínili, jak bude rande Raje a Lucy vypadat. Kdo nečetl, vyčkejte a popušťte uzdu své fantazii. Napiště do komentářů, jak byste si rande těchto dvou představovali!

Tak se podívejme… Máme tu plachou Lucy, která má problém s kontaktem s cizími lidmi. A na druhé straně Raj, romantický astrofyzik, který by tak rád miloval ženu a byl milován, ovšem to by nejprve musel s nějakou dokázat mluvit. Alkohol vše často jen zhorší, testovací tabletky se neukázaly jako nejlepším řešením. Jak tito dva tedy budou schopni trávit spolu čas?


Můj vlastní návrh by byl mít vztah, jaký měl zpočátku Sheldon s Amy – komunikace virtuální cestou. To už tu ale bylo, chceme něco nového (upřímně i zábavného). Máte vlastní návrhy, jak by se tihle dva mohli nadále sbližovat?

Diskuze /7

xizmo

ja by som navrhoval zapocat trojkou s dalsim charakterom, v druhej serii vystupovala myslim https://www.youtube.com/watch?…

2.3.2013 | 16:26:14
xizmo

a este Raj si nezasluzi byt stastny, lebo v momente, ked je stastny, tak sa z neho stava namysleny, sebestredny pakô :)

2.3.2013 | 16:43:11
sentinel001

ať s ní nic nedělá :-D ona je hrozně škaredá :-P

#4 Lirimo
2.3.2013 | 17:37:21
Lirimo

#3 sentinel001: Souhlasím :D:D měli mu najít nějakou hezčí :D:D ale jsem ráda, že je to holka jednu dobu sem se bála, že z něho udělají gaye :D

3.3.2013 | 19:40:37
hamster

No já jenom doufám, že se nestane Lucy novou stálou postavou. Mě třeba není vůbec sympatická.

3.3.2013 | 20:17:52
Anymouse404

Za mě plus, už se pomalu začínal vytrácet ten nerdo-strachozeženo-nolifer prvek.

3.3.2013 | 20:54:58
Anabel

Jako jo, chtělo to změnu, ale taky doufám, že se Lucy nestane novou členkou a že to všechno vezmou nějakou novou vtipnou formou :)

3.3.2013 | 22:51:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás