The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Zavzpomínejte si na finále seriálu The Big Bang Theory

Zavzpomínejte si na finále seriálu The Big Bang Theory

Zavzpomínejte si na finále seriálu The Big Bang Theory

Je tomu už rok, co skončil populární sitcom, který nyní můžeme nově sledovat na streamovací stanici HBO Max. Pojďme si proto uvnitř článku trochu zavzpomínat na finále seriálu The Big Bang Theory, který dospěl ke svému konci po dvanácti řadách.

12 0
28.5.2020

V polovině května minulého roku definitivně skončil seriál The Big Bang Theory, který se skládal z celkem 279 epizod. Dnes můžeme seriál neomezeně sledovat na streamovací stanici HBO Max, jež jej jako první nabízí svým divákům, a připomenout si tak své oblíbené postavy a jejich příběhy, které v nás vyvolaly nejrůznější emoce.

Warner Brothers Television při této příležitosti vypustila do světa dosud nezveřejněné fotografie, které zachycují přípravy na finále seriálu, který si získal naše srdce.


Poslední čtení probíhalo ve Warner Brothers v Burbanku v Kalifornii. Video, které ukazuje, jak toto čtení probíhalo naleznete v článku, ke kterému je přiložené video zachycující chvíle posledního čtení.

Kaley Cuoco si zahrála v seriálu Penny, která za ta léta ušla dlouhou cestu. Z holky od naproti se nakonec stala životní parťačka jednoho z podivínů, který bydlel v protějším bytě. Díky svým sousedům též získala nové přátele a stala se součástí jedinečné party.

A co by to bylo za finále, kdyby nedošlo na slzy. Tady to herec Johnny Galecki nehraje, protože došlo na jeden z milníků v jeho životě, kdy se musel definitivně rozloučit s postavou Leonarda Hofstadtera.

Nechyběl však ani smích. Vzpomínky totiž hercům zůstanou. Kunal Nayyar, který ztvárnil Raje, a Mayim Bialik, jež si zahrála Amy, se na natáčení finále vrhli s úsměvem.

A nebyli jediní, kteří se usmívali, herec Jim Parsons, který ve své roli Sheldona Coopera částečně pokračuje ve spin-offu seriálu s názvem Young Sheldon, byl při natáčení úplně poslední epizody také v dobré náladě.

Natáčení finále si nenechal ujít ani výkonný producent Chuck Lorre, který vytvořil tento ikonický sitcom spolu s Billem Pradym.

Scén, kterých bylo natočeno v bytě Sheldona a Leonarda, je nespočet, a tak nesměla nakonec chybět ani ikonická scéna, při které parta jí v obýváku na pohovce a probírá nejrůznější novinky.

A takhle to vypadalo v hotelu ve Švédsku, kam letěla parta podpořit Sheldona při předávání Nobelovy ceny za fyziku. Zde se konkrétně řešilo to, jak se Sheldon chová sobecky.

Herečka Mayim Bialik spolu se svou kolegyni Melissou Rauch, která ztvárnila Bernadette, brala natáčení finále s úsměvem a povzbuzovala štáb i diváky.

Výkonná producent Steve Holland je nyní součástí natáčecího týmu spin-offu seriálu The Big Bang Theory, který se zaměřuje na život malého Sheldona v Texasu.

Na závěrečné fotografii se představuje Kaley Cuoco, která dolaďuje svůj make up předtím, než se vrhne na natáčení finále. Herečka nyní dabuje Harley Quinn ve stejnojmenném animovaném seriálu a kromě toho ji brzo uvidíme v seriálu The Flight Attendant, který míří na stanici HBO Max.

Foto: Warner Bros. Entertainment Inc.

Diskuze /6

hyena

Parsons riadne zostarol do tváre jednoznačne najviac zo všetkých

29.5.2020 | 7:07:30
Spiker

taky je nejstarší

29.5.2020 | 14:16:47
hyena

Ale v prvých sériách vyzeral zas najmladsie

29.5.2020 | 16:24:47
wooder.cz

Jak to, že jako první? Na Netflixu je to už dávno, byť jsou poslední epizody s titulky z google translatoru. A na HBO GO je i v dabingu.

#5 Hubik
29.5.2020 | 19:45:14
Hubik

#4 wooder.cz: On ten článek bude pravděpodobně překlad nějaké tiskové zprávy nebo něčeho podobného pro USA. Pro ČR by se na tím musel autor trochu zamyslet, což neudělal.

29.5.2020 | 20:39:49
iwco19

Co musim povedat ye mna osobne velmi prekvapil cesky dabing. Zacal som to pozerat po 7mu seriu v slovencine a ked som prvy krat pocul cesky dabing hovorim si ze to je strasne no ako som pozeral dalej a dalej nakolko prv to vychadzalo len v cestine ked bol dabing tak som si na to tak zvykol ze teraz mi pride ze v cestine su niektore hlasky vtipnejsie ako v slovencine

13.7.2020 | 12:28:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás