The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Amy Farrah Fowlerová

Amy Farrah Fowlerová

Amy Farrah Fowlerová

Neurobioložka, která se seznámila se Sheldonem přes online seznamku. Kamarádka Penny a Bernadette.

Sezóny 10
2010 - 2019

Amy Farrah Fowlerová je neurobioložka původem z Kalifornie, která vystudovala na Harvardu. Jednou za rok chodila kvůli dohodě se svou matkou na rande. K tomu využívala online seznamku, a tak se seznámila se Sheldonem, kterému na seznamce vytvořili profil jeho kamarádi Raj a Howard. Amy a Sheldon si začali utvářet dlouholetý vztah, který se rozvíjel jen pozvolna.

Povahově i intelektuálně se velmi podobná Sheldonovi, ale nesdílí s ním některé z jeho zájmů, jako třeba zálibu v superhrdinech. To však nezabránilo tomu, aby se stala z jeho kamarádky jeho přítelkyní. Během svého vztahu se dvakrát nepohodli a na chvíli jej přerušili, vždy si k sobě ale našli cestu zpátky, a nakonec se i vzali. Nyní žijí společně v bytě 4B, který kdysi obývala Penny.


Amy činí ze Sheldona mnohem lidštější osobu, učí ho empatii a slušnému chování. O Amy měl zájem také Stuart, Barry Kripke nebo Bert z oddělení geologie a párkrát si vyšla na schůzku také s učitelem Davem, který je velkým fanouškem Sheldona Coopera. Kromě toho se stala dobrou kamarádkou Bernadette a Penny, kterou považuje za svoji nejlepší kamarádku.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
HermiJ

Už si bez ní ani neumím seriál představit :-)

redaktor
6.2.2013 | 21:26:07
Mielle

Miluju jak Sheldona pomalu mění a prostě, už do party patří :)

3.2.2013 | 13:54:09
3

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás