The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)
92/100 - 1 133×

The Big Bang Theory(Teorie velkého třesku)

Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servír­ka Penny?

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
12 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)

Anu

Anu

Žena, která si má dle smluveného sňatku vzít Raje.

Sezóny 1
2018 - 2019

Anu je žena, která se rozhodla najít si manžela prostřednictvím dohodnutého sňatku. Takto se seznámila s Rajeshem, jehož otec smluvil sňatek mezi jejich rodinami. Pracuje jako concierge v jednom hotelu a jednoho dne by ráda vlastnila svůj vlastní hotel.

Jelikož se velmi soustředila na svou kariéru, nezbývalo jí mnoho času na hledání dokonalého partnera, a proto se rozhodla přistoupit k možnosti najít si partnera pomocí dohodnutého sňatku. Na první schůzce s Rajem ukázala, že je dominantní osobností s praktickým přístupem právě k onomu dohodnutému manželství. I přesto, že její přístup Raje trochu vylekal, souhlasil, že si ji vezme.

Ti dva si spolu padli do oka a jejich vztah se vyvíjel velmi slibně, ovšem Raj učinil chybu, a tak se rozhodli svatbu odvolat a na nějaký čas se rozešli. Nicméně Raj se rozhodl Anu omluvit a požádal ji, aby mu dala ještě šanci. Nakonec se oba shodli na tom, že spolu budou i nadále chodit a tentokrát to vezmou hezky od začátku.

BernadettePenny si ji ihned oblíbily, a to hlavně proto, že je nadchlo, jaké má Anu kontakty v oblasti hotelnictví a pohostinství, a že se zná se známými lidmi. Anu je velmi chápavá a nesnáší jakoukoliv hudbu.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kopicek

Něco mně na ní nesedlo.

26.8.2021 | 20:10:29
CaptainDeadpool

Já nevím mě se na ní něco nelíbí

14.2.2021 | 15:47:01
S.T.A.L.K.E.R.

Škoda, že to ani tady Rajovi nevyšlo. Vážně jsem tomu už věřil. Anu nebyla špatná postava.

23.11.2019 | 17:15:22
Kothy

Zajimava postava.

23.2.2019 | 15:45:23

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama