The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)
92/100 - 1 133×

The Big Bang Theory(Teorie velkého třesku)

Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servír­ka Penny?

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
12 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)

Barry Kripke

Barry Kripke

Zaměstnanec Caltechu, který neustále provokuje Sheldona.

Sezóny 11
2009 - 2018

Barry Kripke pracuje v Caltechu, zabývá se plazmovou fyzikou a často mívá spory se Sheldonem. Ke Kripkemu patří jeho typické ráčkování. Stejně jako Sheldon, Leonard, Howard a Rajesh je i on pořádný geek.

Hraje rád pólo a vodní pólo a rád šplhá po stěně, ale stejně jako Sheldon je ve sportu opravdu špatný. Na rozdíl od jeho kolegy si je Barry vědom svých nedostatků a omezení, dokonce sám přiznal, že lidem nahání hrůzu, je ubožák a nedokáže si najít dívku.

Pokud jde o ženy, často na jejich konto utrušuje nemístné poznámky. Aby toho nebylo ještě málo, fotí si své genitálie a zveřejňuje je na internetu, má rád striptérky a rád navštěvuje striptýzové podniky, hlavně ten, který je poblíž jeho bytu, protože nabízí bezplatné občerstvení.

Kripke je však celkem schopný vědec, protože dokáže pracovat na takové úrovni jako Sheldon. Ve své práci je mnohdy úspěšný a rád se snaží prokázat něco, co ještě nikdo jiný nebyl schopný prokázat.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KarlCZ

Nejlepší mluva :D

11.7.2021 | 17:43:59
Knowho

Kůpve já neftojím o to být tvůj kamavád

19.1.2021 | 16:15:43
Jiri007

Podle mě ja Barry nejvvtipnější vedlejší postava ktera umi Sheldonovi pořadně zatopit.

redaktor
28.12.2019 | 18:51:41
S.T.A.L.K.E.R.

Takový malý šmejd. Na jeho scénku, jak pustil Sheldonovi do kanceláře při rozhovoru do rádia hélium, nikdy nezapomenu. :D

23.11.2019 | 17:02:26
hoolio88

Dobrá, vtipná postava. Škoda, že se neobjevuje v seriálu častěji. Nevadil by mi s ním nějaký spin-off…

20.3.2019 | 9:08:50
Jáchym Pochop

Dobrá postava, boužel tam nedostal dostatečý prostor

1.1.2015 | 21:24:51
simusilka97

Barry je hroznej hnidopich,ale podle mě do BBT dokonale zapadá

12.5.2013 | 17:15:49

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama