The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Emily Sweeney

Emily Sweeney

Emily Sweeney

Dermatoložka, se kterou se seznámil Rajesh přes seznamku. Známe ji jako zrzku s nepředvídatelným smyslem pro humor a láskou v hororech.

2014 - 2017


Nebýt online seznamky a Amy, tak Emily v seriálu nevídáme. Rajeshe si vyhlédla na seznamce, ale nelíbilo se jí, že není schopný komunikovat s ní na přímo a dohazoval místo sebe Amy. Při jejich druhém setkání mu ale dala šanci a nakonec se z nich po čase stal pár. S Amy má společná studia na Harvardu a obě rády háčkují.

Foto: CBS


V roce 2009 byla s Howardem na rande na slepo, které pro Howarda skončilo nepříjemnou zažívací příhodou a navíc ani nezaskóroval. Z party Rajových přátel si rozumí se všemi, kromě Penny. Nenese dobře její a Rajovu zápletku z minulosti, kdy se opili a trochu si spolu povyrazili. I přes tuto nelibost pozvala Penny k sobě do ordinace a vyslechla si nabídky od farmaceutické firmy, kde pracuje.

Emily má tři tetování, včetně Sally, hadrové panenky z filmu „The Nightmare before Christmas“. Má velkou zálibu v hororech, které ji prý vzrušují. Raje má opravdu ráda, ale zdá se, že ho někdy více děsí, než přitahuje. V 10. sérii svůj vztah definitivně ukončili. Naposledy si ji Rajesh pozval, aby zjistil, proč jejich vztah nevyšel.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jupijow

Chtelo by to vice Emily, at vime, na cem s ni jsme :)

14.1.2016 | 11:58:45

Stav překladu

Epizoda S11E01: The Proposal Proposal

cz5%
en100%
DOKONČENO

Verze: HDTV.x264-SVA
Překládají @KlárkaP, @JudyVolf a o korekci se stará @Sluníčko11.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, děkujeme.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Partneři

Hlídejte si nás