The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)
92/100 - 1 117×

The Big Bang Theory(Teorie velkého třesku)

Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servír­ka Penny?

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
12 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)

Howard Wolowitz

Howard Wolowitz

Kosmický inženýr a astronaut, který žil až do třicítky se svou matkou.

Sezóny 12
2007 - 2019

Howard Joel Wolowitz pochází ze židovské rodiny a jako jediný z party nemá doktorát, za což se mu Sheldon často vysmívá. Svůj inženýrský titul získal na MIT a plodem jeho práce je vesmírný záchod umístěný na Mezinárodní vesmírné stanici. Kromě toho navrhl satelit, který obíhá kolem největšího měsíce Jupiteru.

Ze začátku byl Howard nezdvořilý a myslel jen na to, jak sbalit všechny hezké holky. Než začal chodit s mikrobioložkou Bernadette, kterou mu dohodila Penny, chodil např. s Leslie Winklovou nebo Pennyinou kamarádkou Christy. Do svých třiceti let bydlel se svou matkou, kterou měl nadevše rád.


Jeho nejlepším přítelem je Rajesh. Howard se obléká ve stylu šedesátých let a jeho poznávacím znamením jsou roláky a neustále se střídající přezky na páscích u kalhot. Vlastní kolekce figurek superhrdinů a spoustu komiksů. Mluví anglicky, francouzsky, rusky, mandarínsky, persky a pochopitelně klingonsky. Navíc ovládá také znakovou řeč.

Howard se taktéž podíval do vesmíru, když jej NASA vybrala, aby se stal součástí týmu, který bude instalovat teleskop na Mezinárodní vesmírné stanici. Přes svůj strach ze smrti ve vesmíru Howard nabídku přijal, splnil si tak svůj sen a stal se astronautem, což velice rád zmiňuje při konverzaci.

Ještě před odletem do vesmíru se stihl oženit s Bernadette, která je stejně drobná jako on, a když se naštve, až nezdravě připomíná Howardovu matku. Ti dva bydlí společně v domě Wolowitzových, který se snaží rekonstruovat, a mají spolu dcerku Halley a syna Neila.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
VampKošilka

Postava dobrá, taková třešínka na dortu. Kdyby nebyl podpantoflák, dám plné hodnocení, takto „jen“ 80%.

25.8.2016 | 10:10:22
vipeerr

snad jen první a druhá série stála na Sheldonově charakteru ale od té doby je pro mě králem a tahounem humoru celého seriálu Howard. Působí na mě jako zkušený komik a imitátor. Na všechny ostatní si člověk nějak v průběhu seriálu zvykne a již vtipy neohromí ale Howard dokáže být vždy o trošku perverznější a vtipnější než naposledy. Oblíbenec ale bohužel trochu podpantofel :)

6.3.2016 | 20:58:12
Ruthren

Takové to „koření“ seriálu, dává dobré hlášky, ale jako postava za moc nestojí, měl by si víc stát za svým, ta jeho bloňdatá fúrie mu kontroluje život :-)

15.2.2016 | 19:20:27
Hpwnz

mnohem vtipnejsi nez Sheldon…bez nej by ten serial byl o hovne

14.1.2016 | 0:02:27
Spiker

On přišel o panenství? No potěš :D

12.1.2016 | 4:24:55
QWF

Wolowitze moc nemusím

20.12.2015 | 21:59:15
wendy18

boží keci

1.11.2015 | 16:08:10
Jáchym Pochop

Moje nejoblíbenější postava

1.1.2015 | 21:25:40
3

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama