The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Lucy

Lucy

Lucy

Mladá žena, s níž se Raj seznámil na Valentýském večírku v komiksovém krámě.

Sezóny 3
2013 - 2017

Lucy je naprosto obyčejná a rozpačitá mladá žena, která se cítí v přítomnosti ostatních lidí neustále nesvá, ale pořád se snaží sama sebe nutit do situací, které jsou jí nepříjemné a bojí se jich. Kromě toho nedokáže ostatním lidem říkat „ne“ a pracuje jako webová designérka.

Poté, co se seznámila s Rajem v komiksovém krámě díky akci pro nezadané na Den svatého Valentýna, se rozhodla s ním zajít na kávu. Jejich schůzka však nešla zrovna dvakrát dobře, jelikož se z ní Lucy vytratila. Později se mu však za svoje chování omluvila, vysvětlila mu svou situaci a začali spolu chodit.


S Rajem se rozešla textovou zprávou kvůli tomu, že ji chtěl představit svým přátelům. Později začal Raj chodit s Emily, ale opět se začal po nějaké době stýkat i s Lucy, a tak nějakou dobu vídal dvě ženy. Jelikož však Raj neustále na schůzkách s Lucy vychvaloval Emily, tak se Lucy naštvala a přestala se s ním vídat.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hoolio88

Nehezká a nijak zvlášť zajímavá, ale pár vtipných situací svou sociální fobií a útěkama připravila…

20.3.2019 | 9:01:08
Kothy

divna…

12.3.2019 | 21:22:52

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás