The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)
92/100 - 1 133×

The Big Bang Theory(Teorie velkého třesku)

Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servír­ka Penny?

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
12 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)

Ramona Nowitzka

Ramona Nowitzka

Absolventka Caltechu a velká obdivovatelka Sheldona.

Sezóny 3
2008 - 2017

Ramona Nowitzka vystudovala Kalifornský technologický institut a je fanynkou Sheldonovy práce a celkově jeho velkou obdivovatelkou. Když dokončila svoje studium na univerzitě, pomáhala Sheldonovi s jeho prací.

Později se rozhodla vystudovat doktorské studium na Caltechu, a tak se zde znovu setkala se svým idolem, Sheldonem. Ramona Sheldona se rozhodla pozvat Sheldona na večeři a začít bojovat o jeho srdce..

Sheldonovi dělala jakousi asistentku a v práci mu neustále pomáhala vytvořit příjemné prostředí pro jeho práci a pořád se o něj starala, což způsobilo, že se Sheldon věnoval jen své práci a neměl už takový čas na svoje koníčky a přátele. Ramony se však Sheldon nedokázal zbavit, ať se snažil sebevíc.

Ostatní členové party Ramonu zrovna dvakrát nemuseli. Jelikož se pořád kolem Sheldona motala, a znemožňovala tak ostatním, aby s ním mohli komunikovat. Když Sheldon vyřešil svůj vědecký problém, s nímž mu Ramona pomáhala, požádala jej, aby byl jeho teorém pojmenován „Cooper-Nowitzka“, což ovšem odmítl.

Ramona tedy poznala, kdo Sheldon doopravdy je a na nějaký čas se z jeho života vytratila. Když se pak znovu objevila, snažila se svůj idol zase získat, ale parta Sheldona před jejími zájmy varovala, a když se jej rozhodla políbil, uvědomil si Sheldon, že Amy miluje natolik, že se rozhodl jet za ní až do New Jersey a požádat ji o ruku.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

tak Ramona byla nejblaznivější holka v serialu, a to jak dokazala Sheldona zmanipulovat na začatku tak to se ji fakt dařilo.

redaktor
28.12.2019 | 19:00:09
S.T.A.L.K.E.R.

Zajímavá postava a také důležitá pro vývoj děje, ale jinak jako herečka dost nesympatická.

23.11.2019 | 17:22:58

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama