Big Little Lies (Sedmilhářky) Nicole Kidman a Meryl Streep si zahrají v novém filmu Ryana Murphyho

Nicole Kidman a Meryl Streep si zahrají v novém filmu Ryana Murphyho

Nicole Kidman a Meryl Streep si zahrají v novém filmu Ryana Murphyho

Dvě držitelky Oscarů aktuálně excelují v seriálu Big Little Lies, brzy se jich však dočkáme i v nové filmové adaptaci slavné broadwayské hry The Prom, kterou chystá režisér Ryan Murphy.

7 0
25.6.2019

Muzikál The Prom pojednává o lesbické dívce, jež se snaží jít na maturitní ples se svou přítelkyní, naráží však na odpor konzervativních obyvatel svého rodného města Edgewater. Když se o této diskriminaci dozví dívčini kamarádi, uspořádají masový protest za pomoci hudby. V loňské sezóně byl The Prom nejhranějším představením na Broadwayi a obdržel celkem šest nominací na prestižní divadelní ceny Tony. Nyní jej do filmové podoby přetaví režisér Ryan Murphy, jenž nedávno podepsal exkluzivní smlouvu se streamovacím gigantem Netflixem.

The Prom loni ovládl Broadway. Foto: Broadway Theater


V hlavních rolích ve filmu uvidíme populární duo z Big Little Lies, tedy Nicole Kidman a Meryl Streep, které doplní i zpěvačky Ariana Grande a Awkwafina. Nicole ztvární Angie Dickinson, jmenovkyni slavné herečky a bývalou hvězdu muzikálu Chicago, zatímco Meryl si střihne Dee Dee Allen, divadelní manažerku a taktéž hlavní zpěvačku v představení Eleanor!: The Eleanor Roosevelt Story. Vedle mladých zpěvaček a hollywoodských superhvězd ve filmu uvidíme i moderátora The Late Late Show Jamese Cordena, komika Keegana-Michaela Keye a Andrewa Rannelse. Snímek zatím nemá pevně stanovenou premiéru, na Netflixu se jej dočkáme někdy v průběhu příštího roku.

Dáte šanci další spolupráci Nicole Kidman a Meryl Streep?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E07: I Want to Know

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Ocenění

Big Little Lies získaly osm cen Emmy

Big Little Lies získaly osm cen Emmy

Sedmilhářky zcela ovládly kategorii minisérií, když si kromě dalších cen pro Emmy došli hned tři herci. Z vítězství se radovali Nicole Kidman, Alexander Skarsgård a Laura Dern.

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás