Big Little Lies (Sedmilhářky)
93/100 - 67×

Big Little Lies(Sedmilhářky)

Minisérie Big Little Lies je tragikomedií o třech matkách. Jejich bezchybné životy jsou narušeny ve chvíli, kdy jsou odhaleny jejich soukromá tajemství. Jedná se o adaptaci stejnojmenné knihy od spisovatelky Liane Moriarty.

USA | 2017 | Rozhoduje se
vysílání
1 sezóna | HBO | 52 minut


První díl bude volně ke zhlédnutí na HBO 3 a HBO GO

První díl bude volně ke zhlédnutí na HBO 3 a HBO GO

České HBO uvede minisérii Big Little Lies v premiéře 20. února pod názvem Sedmilhářky. První díl bude volně dostupný na seriálovém kanálu HBO 3 a tradičně také na HBO GO.


8 0
16.2.2017

Od soboty 18. února až do pondělí 20. února bude kanál HBO 3 volně dostupný a nabídne speciální program pro ženy. Kromě seriálů Rozvod (Divorce), Girls, Mildred Pierceová či Počtyřech (Togetherness) zde budete moci zhlédnout premiéru Sedmilhářek (Big Little Lies), a to v pondělí 20. února od 21:00. Kromě toho máte také možnost se na první díl podívat volně bez registrace na HBO GO, jak už je u premiér seriálů z produkce HBO dobrým zvykem. Sedmidílnou minisérii bude české HBO vysílat každé pondělí ve 20:00. Pokud patříte mezi nedočkavce, můžete se na díl podívat současně s americkou premiérou už ve 3:00.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !