Big Sky S01E04: Unfinished Business

S01E04: Unfinished Business

S01E04: Unfinished Business

Když se zmizení dívek dostane do zpráv, Cassie a Jenny jsou nespokojené s průběhem vyšetřování a vezmou záležitosti do vlastních rukou a využijí svých silných stránek, aby v případu postoupily. Legarski se mezitím snaží zachovávat klid, ale Ronald se rozhodne pro jiný přístup, aby sám sebe ochránil. Stále v zajetí se Danielle a Jerrie starají o Grace, která musí učinit bolestivé rozhodnutí, aby se je všechny pokusila zachránila.

cz sk
8.12.2020
3 513 000
43 minut

Základní info:

Režie: Tasha Smith
Scénář: Annakate Chappell & Matthew Tinker

Hrají: Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), John Carroll Lynch (Rick Legarski), Natalie Alyn Lind (Danielle Sullivan), Jade Pettyjohn (Grace Sullivan), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Valerie Mahaffey (Helen Pergman), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Ryan Phillippe (Cody Hoyt), Gage Marsh (Justin Hoyt), Brooke Smith (Merilee Legarski), Patrick Gallagher (Walter Tubb), Jeffrey Joseph (Joseph Dewell), Gabriel Jacob-Cross (Kai Dewell), Camille Sullivan (Joanie Sullivan), Ty Olsson (Brad Gunther),…

Foto: ABC

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Edward Bloom

Drží si to svůj lehký nadprůměr, ale natočené to je celkem poutavě. Doufám, že se v příštích dílech půjde víc do hloubky psychologie postav, které se zatím zdají trochu ploché a vůbec tak lacině napsané a rozdělené na ty „dobré“ a „zlé“, což si myslím, že se dalo tolerovat v seriálech před 10–15 lety, ale dnes už je to trochu trapas. :)

17.4.2021 | 3:20:50

Big Sky
93/100 - 6×

Big Sky

Soukromí detektivové Cassie Dewellová a Cody Hoyt spojují síly s jeho odloučenou ženou a bývalou policistkou Jenny Hoytovou, aby společně pátrali po pohřešovaných sestrách, které unesl řidič náklaďáku na odlehlé dálnici v Montaně. Avšak když zjistí, že sestry nejsou jedinými dívkami, jež se v této oblasti ztratily, musejí závodit s časem, aby vraha zastavili dřív, než unese další ženu. Seriál je založen na románu The Highway od C. J. Boxe.

USA | 2020 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna | ABC | 45 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Ryan Phillippe (Cody Hoyt), John Carroll Lynch (Rick Legarski), Natalie Alyn Lind (Danielle Sullivan), Jade Pettyjohn (Grace Sullivan), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Valerie Mahaffey (Helen Pergman), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane)

Stav titulků

Epizoda S01E10: Catastrophic Thinking

cz100%
DOKONČENO

Seriál pro vás překládá @tominotomino.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Nepřehlédněte

V budoucích dílech sehraje velkou roli rodina Kleinsasserova

V budoucích dílech sehraje velkou roli rodina Kleinsasserova

První série ohlašuje sedm nových přírůstku k obsazení, z nichž se jeden z herců připojí rovnou mezi hlavní postavy. Až na jednu postavu budou všichni součástí rodiny Kleinssaserových.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás