Big Sky S01E05: A Good Day to Die

S01E05: A Good Day to Die

S01E05: A Good Day to Die

Jenny a Cassie mají pocit, že mají Legarskiho v hrsti, ale musejí závodit s časem, jelikož se on a Ronald připravují na přesun dívek. Jerrie se naposledy pokouší přesvědčit Ronalda, aby je osvobodil. Cassie navštíví Merilee, aby jí položila pár otázek ohledně jejího manžela a Ronald s agresivitou konfrontuje svou matku.

cz sk
15.12.2020
3 957 000
43 minut

Základní info:

Režie: Jennifer Lynch
Scénář: Jonathan Shapiro

Hrají: Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), John Carroll Lynch (Rick Legarski), Natalie Alyn Lind (Danielle Sullivan), Jade Pettyjohn (Grace Sullivan), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Valerie Mahaffey (Helen Pergman), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Ryan Phillippe (Cody Hoyt), Brooke Smith (Merilee Legarski), Patrick Gallagher (Walter Tubb), Gabriel Jacob-Cross (Kai Dewell), Sharon Taylor (Elena Sosa), Camille Sullivan (Joanie Sullivan), Chad Willett (Robert Sullivan), Alix Lane (Sage),…

Foto: ABC

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že Rick byl fakt vynalezavy jak nalakal Cassie a Jenny na tu opuštěnou farmu a jinak jsem nečekal že Cassie zastřeli Ricka když nas ni nezamiřil a jsem zvědav jestli z toho bude mit nějaky problem že zabila policistu a jsem zvědav co bude ted s Ronaldem a taky jak se z unosu holky vyrovnaji.

15.9.2021 | 22:45:54
Edward Bloom

Konečně se to pohnulo a rovnou celkem daleko. :) Skvělý díl!

20.4.2021 | 6:27:36
Billy the Kid

no nějak nám ty postavy začinají odpadat :)

24.1.2021 | 14:10:09

Big Sky
84/100 - 9×

Big Sky

Soukromí detektivové Cassie Dewellová a Cody Hoyt spojují síly s jeho odloučenou ženou a bývalou policistkou Jenny Hoytovou, aby společně pátrali po pohřešovaných sestrách, které unesl řidič náklaďáku na odlehlé dálnici v Montaně. Avšak když zjistí, že sestry nejsou jedinými dívkami, jež se v této oblasti ztratily, musejí závodit s časem, aby vraha zastavili dřív, než unese další ženu. Seriál je založen na románu The Highway od C. J. Boxe.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | ABC | 45 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Omar Metwally (Mark Lindor), Anja Savcic (Scarlet Leyendecker), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), John Carroll Lynch (Rick Legarski), Natalie Alyn Lind (Danielle Sullivan), Jade Pettyjohn (Grace Sullivan), Valerie Mahaffey (Helen Pergman), Ryan Phillippe (Cody Hoyt), Patrick Gallagher (Walter Tubb), Ted Levine (Horst Kleinsasser), Michael Raymond-James (Blake Kleinsasser)

Stav titulků

Epizoda S02E06: Heart-shaped Charm

cz50%

Druhou řadu pro vás překládají @tominotomino a @ewisek.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Nepřehlédněte

Nové postavy pro druhou sérii

Nové postavy pro druhou sérii

Druhá série s sebou obnáší i představení zcela nových postav, kolem kterých se nový případ vyšetřovatelského dua Dewellová a Hoytová bude točit. Proto se dočkáme dvou nových postav v hlavní kapacitě a sedmi postav ve vedlejší a my si je nyní představíme.

Reklama

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás