Big Sky (Stalo se v Montaně)
82/100 - 10×

Big Sky(Stalo se v Montaně)

Soukromí detektivové Cassie Dewellová a Cody Hoyt spojují síly s jeho odloučenou ženou a bývalou policistkou Jenny Hoytovou, aby společně pátrali po pohřešovaných sestrách, které unesl řidič náklaďáku na odlehlé dálnici v Montaně. Avšak když zjistí, že sestry nejsou jedinými dívkami, jež se v této oblasti ztratily, musejí závodit s časem, aby vraha zastavili dřív, než unese další ženu. Seriál je založen na románu The Highway od C. J. Boxe.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | ABC | 45 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Jensen Ackles (Beau Arlen), Reba McEntire (Sunny Barnes), Jamie-Lynn Sigler (Tonya Wallis), J. Anthony Pena (Mo Poppernak), Omar Metwally (Mark Lindor), Janina Gavankar (Ren Bhullar), Logan Marshall-Green (Travis), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Anja Savcic (Scarlet Leyendecker), John Carroll Lynch (Wolfgang Legarski), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), John Carroll Lynch (Rick Legarski)

S01E06: The Wolves Are Always Out For Blood

S01E06: The Wolves Are Always Out For Blood

Poté, co se Jenny a Cassie dozvědí pravdu o Codyho osudu, rozhodnou se oficiálně spojit za účelem vypátrání Ronalda. Merrilee se mezitím vyrovnává s faktem, že svého manžela tak úplně neznala, kdežto Helen se dozvídá více o nedávných aktivitách jejího syna.

sk
26.1.2021
3 839 000
42 minut

Základní info:

Režie: Mark Tonderai
Scénář: Maria Sten

Hrají: Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), John Carroll Lynch (Rick Legarski), Natalie Alyn Lind (Danielle Sullivan), Jade Pettyjohn (Grace Sullivan), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Valerie Mahaffey (Helen Pergman), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Ryan Phillippe (Cody Hoyt), Brooke Smith (Merrilee Legarski), Gage Marsh (Justin Hoyt), Patrick Gallagher (Walter Tubb), Jeffrey Joseph (Joseph Dewell), Gabriel Jacob-Cross (Kai Dewell), Camille Sullivan (Joanie Sullivan), Chad Willett (Robert Sullivan), Alessandro Juliani (Wang), Dakota Daulby (Jimmy),…

Foto: ABC

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že Jenny mi bylo lito když vi že přišla o manžela ale musim řict že smutečni hostina byla celkem povedena a jsem zvědav jak to s Cassie zvladnou a nečekal jsem že to Rick přežije kdo vi jak na tom bude a taky jsem zvědav co uděla Ronald když mu plan na ukradeni spisu nevyšel a jsem zvědav co hodla udělat s Jerrie.

redaktor
15.9.2021 | 23:34:57
tominotomino

Beztak v těch únosech má prsty i Tubb. Jak je totiž možné, že se objevil v All Inu chvíli po Cassie? Protože to on měl ty holky určitě vyzvednout.

webmaster
29.1.2021 | 23:59:54

Stav titulků

Epizoda S03E13: That Old Feeling

cz100%
DOKONČENO

Třetí řadu pro vás překládají @tominotomino a @ewisek.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Aktualizace: Třetí řada se už začala vysílat na zahraničním Disney+, kde jsou k dostání i české titulky. Proto jsme se rozhodli ukončit náš překlad a musíte si tak počkat, až na Plusku vyjdou titulky k nepřeloženým dí­lům.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Nepřehlédněte

Souhrn starých a nových postav, které se budou podílet na třetí sérii

Souhrn starých a nových postav, které se budou podílet na třetí sérii

Abyste měli lepší přehled v postavách, které budete vídat během vysílání třetí série s podnázvem Smrtelné stezky, máme tu pro vás článek, který shrnuje, na jaké nové a staré postavy se můžete těšit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama