Big Sky S01E07: I Fall to Pieces

S01E07: I Fall to Pieces

S01E07: I Fall to Pieces

Cassie a Jenny závodí s časem, aby nalezly Ronalda a prokázaly Legarskiho vinu, a proto k sobě přizvou Grace, aby jim s celým procesem pomohla. Když už všechny dílky začnou do sebe zapadat, Ronald se nechá přemoct svými emocemi a učiní i na něj samého nepředstavitelné rozhodnutí. Merrilee sehraje bezděčnou a převratnou roli ve zvrácení případu.

cz sk
2.2.2021
3 664 000
43 minut

Základní info:

Režie: Jennifer Lynch
Scénář: Annakate Chappell & Matthew Tinker

Hrají: Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), John Carroll Lynch (Rick Legarski), Natalie Alyn Lind (Danielle Sullivan), Jade Pettyjohn (Grace Sullivan), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Valerie Mahaffey (Helen Pergman), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Brooke Smith (Merilee Legarski), Patrick Gallagher (Walter Tubb), Sharon Taylor (Elena Sosa), Karin Konoval (Penelope Denesuk), Camille Sullivan (Joanie Sullivan), Chad Willett (Robert Sullivan), Alessandro Juliani (doktor Wang), Camille Hollett-French (Melissa), Todd Mann (Ben),…

Foto: ABC

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že jsem zvědav jak dopadne Rick protože vypada že když se mu nevrati pamět tak by mohl lepe vyvaznout jinak ale Grace byla dobra jak ho zvladla identifikovat a nezhroutit se přitom a jsem zvědav jestli Rick uteče nebo ho Jenny a Cassie chytnou.

16.9.2021 | 10:15:52

Big Sky
84/100 - 9×

Big Sky

Soukromí detektivové Cassie Dewellová a Cody Hoyt spojují síly s jeho odloučenou ženou a bývalou policistkou Jenny Hoytovou, aby společně pátrali po pohřešovaných sestrách, které unesl řidič náklaďáku na odlehlé dálnici v Montaně. Avšak když zjistí, že sestry nejsou jedinými dívkami, jež se v této oblasti ztratily, musejí závodit s časem, aby vraha zastavili dřív, než unese další ženu. Seriál je založen na románu The Highway od C. J. Boxe.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | ABC | 45 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Omar Metwally (Mark Lindor), Anja Savcic (Scarlet Leyendecker), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), John Carroll Lynch (Rick Legarski), Natalie Alyn Lind (Danielle Sullivan), Jade Pettyjohn (Grace Sullivan), Valerie Mahaffey (Helen Pergman), Ryan Phillippe (Cody Hoyt), Patrick Gallagher (Walter Tubb), Ted Levine (Horst Kleinsasser), Michael Raymond-James (Blake Kleinsasser)

Stav titulků

Epizoda S02E06: Heart-shaped Charm

cz50%

Druhou řadu pro vás překládají @tominotomino a @ewisek.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Nepřehlédněte

Nové postavy pro druhou sérii

Nové postavy pro druhou sérii

Druhá série s sebou obnáší i představení zcela nových postav, kolem kterých se nový případ vyšetřovatelského dua Dewellová a Hoytová bude točit. Proto se dočkáme dvou nových postav v hlavní kapacitě a sedmi postav ve vedlejší a my si je nyní představíme.

Reklama

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás