Big Sky (Stalo se v Montaně)
82/100 - 10×

Big Sky(Stalo se v Montaně)

Soukromí detektivové Cassie Dewellová a Cody Hoyt spojují síly s jeho odloučenou ženou a bývalou policistkou Jenny Hoytovou, aby společně pátrali po pohřešovaných sestrách, které unesl řidič náklaďáku na odlehlé dálnici v Montaně. Avšak když zjistí, že sestry nejsou jedinými dívkami, jež se v této oblasti ztratily, musejí závodit s časem, aby vraha zastavili dřív, než unese další ženu. Seriál je založen na románu The Highway od C. J. Boxe.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | ABC | 45 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Omar Metwally (Mark Lindor), Anja Savcic (Scarlet Leyendecker), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), John Carroll Lynch (Rick Legarski), Natalie Alyn Lind (Danielle Sullivan), Jade Pettyjohn (Grace Sullivan), Valerie Mahaffey (Helen Pergman), Ryan Phillippe (Cody Hoyt), Patrick Gallagher (Walter Tubb), Ted Levine (Horst Kleinsasser), Michael Raymond-James (Blake Kleinsasser)

S01E10: Catastrophic Thinking

S01E10: Catastrophic Thinking

Tři měsíce po Ronaldově úniku se Cassie a Jenny stávají oficiálně parťačkami, aby společnými silami dostaly novou hromadu potížistů, ale ne všechno se vyvíjí tak dobře. Ronald je stále na svobodě, jeden případ nabírá na děsivých a smrtících obrátkách a jeden americký maršál strká nos do jejich případů.

cz sk
13.4.2021
3 425 000
43 minut

Základní info:

Režie: Gwyneth Horder-Payton
Scénář: Annakate Chappell & Matthew Tinker

Hrají: Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Ted Levine (Horst Kleinsasser), Patrick Gallagher (Walter Tubb), Omar Metwally (Mark Lindor), Michael Raymond-James (Blake Kleinsasser), Anja Savcic (Scarlet Leyendecker), Zoë Noelle Baker (Phoebe Leyendecker), Adam Bogen (Paul Calgrove), Fletcher Donovan (Raymond), Michael Eklund (Alan Headley), Savonna Spracklin (Naomi), Lorne Cardinal (Bruce Stone), Derek Morrison (Tad Jacobson), Jaycie Dotin (Mary), Jacob Machin (Ralph Frink),…

Foto: ABC

Upoutávka k dvoudílu:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že jsem nečekal že se Ronald bude vystavoat riziku a dal sledovat Jerrie měl by byt někde v ustrani a jsem zvědav jestli jeho nova rodina zjisti co byl zač a jinak jsem zvědav na toho Jennyina přitele co po ni chce a taky na toho jeho otce co ma za lubem.

16.9.2021 | 12:53:31

Stav titulků

Epizoda S02E18: Catch a Few Fish

cz100%
DOKONČENO

Druhou řadu (po 11. díl) pro vás překládali @tominotomino a @ewisek.
Titulky k dalším dílům pocházejí už z Disney+.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Nepřehlédněte

Big Sky získává třetí řadu, kterou posílí Jensen Ackles

Big Sky získává třetí řadu, kterou posílí Jensen Ackles

Pro fanoušky seriálu Big Sky přinášíme dobré zprávy ze stanice ABC, neboť bylo oznámeno, že se seriál vrátí v nové sezóně se třetí sérií. Ta bude dokonce bohatší o dvě hlavní postavy, z nichž jedné se chopí herec Jensen Ackles ze Supernatural.

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama