Big Sky (Stalo se v Montaně)
82/100 - 10×

Big Sky(Stalo se v Montaně)

Soukromí detektivové Cassie Dewellová a Cody Hoyt spojují síly s jeho odloučenou ženou a bývalou policistkou Jenny Hoytovou, aby společně pátrali po pohřešovaných sestrách, které unesl řidič náklaďáku na odlehlé dálnici v Montaně. Avšak když zjistí, že sestry nejsou jedinými dívkami, jež se v této oblasti ztratily, musejí závodit s časem, aby vraha zastavili dřív, než unese další ženu. Seriál je založen na románu The Highway od C. J. Boxe.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | ABC | 45 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Omar Metwally (Mark Lindor), Anja Savcic (Scarlet Leyendecker), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), John Carroll Lynch (Rick Legarski), Natalie Alyn Lind (Danielle Sullivan), Jade Pettyjohn (Grace Sullivan), Valerie Mahaffey (Helen Pergman), Ryan Phillippe (Cody Hoyt), Patrick Gallagher (Walter Tubb), Ted Levine (Horst Kleinsasser), Michael Raymond-James (Blake Kleinsasser)

S01E15: Bitter Roots

S01E15: Bitter Roots

Když Scarlet obdrží zneklidňující telefonát, že její sestra zmizela, uvědomí si Ronald, jak zvrácená jeho situace nyní je a musí se proto rozhodnout o svém dalším kroku. Mezitím se Cassie, Jenny, Gil a Rosie ocitnou na ranči v pořádných potížích a musejí stanout tváří v tvář těm nejhorším z Kleinsasserovy bandy. Avšak tento tým je neústupný a i ten nejsilnější rodinný strom se může skácet.

cz sk
11.5.2021
2 632 000
41 minut

Základní info:

Režie: Alonso Alvarez-Barreda
Scénář: Elwood Reid & Dominique A. Holmes

Hrají: Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Ted Levine (Horst Kleinsasser), Omar Metwally (Mark Lindor), Kyle Schmid (John Wayne Kleinsasser), Ryan Dorsey (Rand Kleinsasser), Britt Robertson (Cheyenne Kleinsasser), Michelle Forbes (Margaret Kleinsasser), Anja Savcic (Scarlet Leyendecker), Michelle Veintimilla (Rosie Amaya), Carlos Gómez (Gil Amaya), Sebastian Roché (Wagy), Zoë Noelle Baker (Phoebe Leyendecker), Paul Piaskowski (Al Gregor), Jane Stanton (Peg),…

Foto: ABC

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

DObry díl, musim řict že Cheynne je fakt dobra jak se dokazala zbavit ostatnich bratru aby ranč ziskala pro sebe a jsem zvědav co bude s Horstem ted a jinak nečekal jsem že se ze Scarlett vyklube vrah ktera to citi tak jako Ronald.

16.9.2021 | 16:59:53
janeicka

To je rodina, všichni se pozabíjí navzájem… zlatý Ronald…

22.8.2021 | 22:02:22

Stav titulků

Epizoda S02E18: Catch a Few Fish

cz100%
DOKONČENO

Druhou řadu (po 11. díl) pro vás překládali @tominotomino a @ewisek.
Titulky k dalším dílům pocházejí už z Disney+.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Nepřehlédněte

Big Sky získává třetí řadu, kterou posílí Jensen Ackles

Big Sky získává třetí řadu, kterou posílí Jensen Ackles

Pro fanoušky seriálu Big Sky přinášíme dobré zprávy ze stanice ABC, neboť bylo oznámeno, že se seriál vrátí v nové sezóně se třetí sérií. Ta bude dokonce bohatší o dvě hlavní postavy, z nichž jedné se chopí herec Jensen Ackles ze Supernatural.

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama