Big Sky (Stalo se v Montaně)
82/100 - 10×

Big Sky(Stalo se v Montaně)

Soukromí detektivové Cassie Dewellová a Cody Hoyt spojují síly s jeho odloučenou ženou a bývalou policistkou Jenny Hoytovou, aby společně pátrali po pohřešovaných sestrách, které unesl řidič náklaďáku na odlehlé dálnici v Montaně. Avšak když zjistí, že sestry nejsou jedinými dívkami, jež se v této oblasti ztratily, musejí závodit s časem, aby vraha zastavili dřív, než unese další ženu. Seriál je založen na románu The Highway od C. J. Boxe.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | ABC | 45 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Omar Metwally (Mark Lindor), Anja Savcic (Scarlet Leyendecker), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), John Carroll Lynch (Rick Legarski), Natalie Alyn Lind (Danielle Sullivan), Jade Pettyjohn (Grace Sullivan), Valerie Mahaffey (Helen Pergman), Ryan Phillippe (Cody Hoyt), Patrick Gallagher (Walter Tubb), Ted Levine (Horst Kleinsasser), Michael Raymond-James (Blake Kleinsasser)

S02E18: Catch a Few Fish

S02E18: Catch a Few Fish

V boji mezi hlavou a srdcem dochází na konečná řešení, když se Jenny snaží najít Travise dřív, než provede něco nebezpečného a nebude pro něj návratu. Ren a Jag mezitím naleznou nové rodinné pouto a společně se rozhodnou, jak se vypořádat se svým otcem, který nyní překročil hranici. Po obdržení zarážejícího překvapení od Scarlett mění definitivně Cassie směr své honby za spravedlností. Jelikož je Tubb na nějakou dobu mimo službu, do města přijíždí nový šerif a po seznámení s Cassie a Jenny to vypadá, že by se mohl na nějaký čas zdržet.

cz sk
19.5.2022
2 408 000
43 minut

Základní info:

Režie: Jeff T. Thomas
Scénář: Elwood Reid

Hrají: Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Omar Metwally (Mark Lindor), Anja Savcic (Scarlet Leyendecker), Logan Marshall-Green (Travis), Janina Gavankar (Ren Bhullar), Jensen Ackles (Beau Arlen), Jamie-Lynn Sigler (Tonya Wallace), Vinny Chhibber (Jag Bhullar), Ryan O'Nan (Donno), Bernard White (Veer Bhullar), Constance Zimmer (Alicia Corrigan), J. Anthony Pena (Poppernak), Zoë Noelle Baker (Phoebe Leyendecker), Brian Landis Folkins (Humbert),…

Foto: ABC

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S02E18: Catch a Few Fish

cz100%
DOKONČENO

Druhou řadu (po 11. díl) pro vás překládali @tominotomino a @ewisek.
Titulky k dalším dílům pocházejí už z Disney+.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Nepřehlédněte

Big Sky získává třetí řadu, kterou posílí Jensen Ackles

Big Sky získává třetí řadu, kterou posílí Jensen Ackles

Pro fanoušky seriálu Big Sky přinášíme dobré zprávy ze stanice ABC, neboť bylo oznámeno, že se seriál vrátí v nové sezóně se třetí sérií. Ta bude dokonce bohatší o dvě hlavní postavy, z nichž jedné se chopí herec Jensen Ackles ze Supernatural.

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama