Big Sky Nové postavy pro druhou sérii

Nové postavy pro druhou sérii

Nové postavy pro druhou sérii

Druhá série s sebou obnáší i představení zcela nových postav, kolem kterých se nový případ vyšetřovatelského dua Dewellová a Hoytová bude točit. Proto se dočkáme dvou nových postav v hlavní kapacitě a sedmi postav ve vedlejší a my si je nyní představíme.

0 0
5.9.2021

V druhé sérii se můžeme těšit na zcela nové vyšetřování, které odstartuje podivná autonehoda za Helenou. S tím se pojí i potřeba obsadit celou škálu nových postav, které budou do tohoto příběhu nějak zapletené. A my už nyní známe dvě nové hlavní postavy a sedm vedlejších.

Mezi hlavní obsazení druhé řady se přidávají herci Janina Gavankar (True Blood, Sleepy Hollow, The Mysteries of Laura) a Logan Marshall-Green (The O.C., Quarry, Damnation). Janina se představí jako Ren, nová obyvatelka Heleny. Když obyčejné obchodní jednání vyústí v autonehodu, která se týká jednoho z jejích zaměstnanců, přijíždí Ren do města a je pevně odhodlaná dopídit se odpovědí. Nyní musí přijít na to, kdo ji zradil, ale čím více věcí odhaluje, tím nebezpečí se pro ni situace stává. Reniny kroky jsou předem vypočítané a pevně věří, že nejlepší je držet si nepřátel blízko, což asi nevěstí nic dobrého pro Dewellovou & Hoytovou. Logan Marshall-Green si zahraje jednou z klíčových postav druhé série a půjde o osobu z Jennyiny minulosti jménem Travis. Je to starý kamarád Jenny a jejího zesnulého manžela Codyho. Travis pracuje v utajení u místního drogového gangu už tak dlouho, že hranice mezi Travisem a jeho aliasem v utajení Stonem se začíná ztenčovat. Travis zkříží cesty s Jenny, jejíž nový případ se začne překrývat s jeho prací v utajení. Zatímco se Travis a Jenny budou snažit udržet si profesionální vztah, mají společnou minulost a stejně tak i nevyjasněné city, díky čemuž bude jejich partnerství jako obtížné, tak i nebezpečné.


(Logan Marshall-Green a Janina Gavankar ztvární hlavní postavy. Foto: Deadline)

Nyní se dostáváme k vedlejším postavám. Mezi nimi by měla nejvýraznější roli ztvárnit herečka Jamie-Lynn Sigler (The Sopranos). Zahraje si Tonyu, která pracuje jako číšnice v místním bistru. Se svým přítelem mají velké plány, tedy dokud on záhadně nezmizí. Tonya si najme služby Dewellové & Hoytové, aby nalezly jejího přítele, nicméně několik svých tajemství jim nesdělí. Jako u všech žen z města, i u Tonye se nedoporučuje ji podceňovat.

Madelyn Kientz (Walker) si zahraje postavu Max, která je náctiletou chůvou Cassiina syna. Svou poklidnou a sarkastickou náturu užívá ke zvládání rozbouřených vod dospívání. Její blízká skupina přátel je jí útěchou před jejím komplikovaným životem doma. Avšak pouto mezi těmito teenagery bude otestováni, když se stanou svědky úděsného zločinu. Její srdečnou matku Rachel, jejíž život uvízne v zajetých kolejích, ztvární herečka TV Carpio (The Client List). Max je pro ni středem vesmíru, a to i přes své problémy s alkoholem a konfliktní vztah se svým přítelem.

Herec Arturo del Puerto (Camping, For All Mankind) se představí jako onen již zmíněný Rachelin přítel T-Lock. Z toho srší nezkrotná sebedůvěra, obzvlášť když přijde na nesčetné množství příležitostí, jak rychle zbohatnou. Ačkoliv dokáže být velmi nevypočitatelný a za Rachelinými zády vysává peníze z Max, T-Lock Rachel skutečně miluje. Co se týče herečky Troy Leigh-Anne Johnson (On My Block), tak ta ztvární Maxinu nestoudně sebevědomou, troufalou a oportunistickou nejlepší kamarádku Harper. Harper po škole pracuje v bistru jejího otce, které se jen tak tak drží. Když objeví nezákonnou cestu ze svých obtížných podmínek, vztah mezi ní a Max začne být komplikovaný.

Lola Reid (Barkskins) si zahraje Maxinu a Harpeřinu „třetí mušketýrku“ Madison, která je mladší sestrou Bridgera. Jelikož jsou její rodiče právníci, je ve skupině tou racionální a pragmatickou. Madisonina vyrovnanost dojde na bod zlomu, když se její přátelé a rodina ocitnou v nebezpečí. Už jsme zmínili jejího staršího a předčasně vyspělého bratra Bridgera, v jehož roli se představí Jeremy Ray Taylor (It, It: Chapter Two). Bridger si je se svou sestrou blízký, která ho často musí držet na uzdě. Bridger se ocitne v problémech, když se pokusí vzít prekérní situaci teenagerů do vlastních rukou.

(Nahoře zleva: Troy Leigh-Anne Johnson, Arturo Del Puerto, TV Carpio.
Dole zleva: Lola Reid, Jeremy Ray Taylor, Madelyn Kientz. Foto: Deadline)

Zdroj: Deadline (1, 2, 3)

Co říkáte na posily druhé série?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E03: You Have to Play Along

cz77%

Druhou řadu pro vás překládají @tominotomino a @ewisek.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Nepřehlédněte

Nové postavy pro druhou sérii

Nové postavy pro druhou sérii

Druhá série s sebou obnáší i představení zcela nových postav, kolem kterých se nový případ vyšetřovatelského dua Dewellová a Hoytová bude točit. Proto se dočkáme dvou nových postav v hlavní kapacitě a sedmi postav ve vedlejší a my si je nyní představíme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás