Big Sky (Stalo se v Montaně)
82/100 - 10×

Big Sky(Stalo se v Montaně)

Soukromí detektivové Cassie Dewellová a Cody Hoyt spojují síly s jeho odloučenou ženou a bývalou policistkou Jenny Hoytovou, aby společně pátrali po pohřešovaných sestrách, které unesl řidič náklaďáku na odlehlé dálnici v Montaně. Avšak když zjistí, že sestry nejsou jedinými dívkami, jež se v této oblasti ztratily, musejí závodit s časem, aby vraha zastavili dřív, než unese další ženu. Seriál je založen na románu The Highway od C. J. Boxe.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | ABC | 45 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Omar Metwally (Mark Lindor), Anja Savcic (Scarlet Leyendecker), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), John Carroll Lynch (Rick Legarski), Natalie Alyn Lind (Danielle Sullivan), Jade Pettyjohn (Grace Sullivan), Valerie Mahaffey (Helen Pergman), Ryan Phillippe (Cody Hoyt), Patrick Gallagher (Walter Tubb), Ted Levine (Horst Kleinsasser), Michael Raymond-James (Blake Kleinsasser)

Blake Kleinsasser

Blake Kleinsasser

Nejstarší syn Horsta a Margaret Kleinsasserových.

Sezóny 1
2021 - 2021

Blake Kleinsasser je nejstarším potomkem Horsta a Margaret Kleinsasserových. Má dva mladší bratry Johna Waynea a Randa a mladší sestru Cheyenne. Rodina žije na svém ranči v okrese Lochsa, avšak nepanuje mezi nimi vřelé pouto. Spíš spolu členové rodiny neustále soupeří a jsou vůči sobě ostražití. Proto Blake z ranče odjede bydlet do města, aby se zařídil po svém.

Jednou tráví Blake večer s kamarádkou Rosie. Během večera se ale Blake praští do hlavy a na chvíli ztratí vědomí. Když se probere, je mu řečeno, že podle všeho prý Rosie napadl. Za to je Blake zavřen do místní věznice. Blake si je ale jistý, že by Rosie nikdy neublížil, protože on takovým člověkem není. Zavolá proto své expřítelkyni z dob mládí a nyní soukromé detektivce Jenny Hoytové o pomoc. Chce po ní, aby se svou parťačkou Cassie Dewellovou celý incident prošetřily a vypátraly, co se onoho večera skutečně stalo a očistily tak jeho jméno.


Foto: ABC

Působení v epizodách:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S02E18: Catch a Few Fish

cz100%
DOKONČENO

Druhou řadu (po 11. díl) pro vás překládali @tominotomino a @ewisek.
Titulky k dalším dílům pocházejí už z Disney+.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Nepřehlédněte

Big Sky získává třetí řadu, kterou posílí Jensen Ackles

Big Sky získává třetí řadu, kterou posílí Jensen Ackles

Pro fanoušky seriálu Big Sky přinášíme dobré zprávy ze stanice ABC, neboť bylo oznámeno, že se seriál vrátí v nové sezóně se třetí sérií. Ta bude dokonce bohatší o dvě hlavní postavy, z nichž jedné se chopí herec Jensen Ackles ze Supernatural.

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama