Big Sky Cheyenne Kleinsasser

Cheyenne Kleinsasser

Cheyenne Kleinsasser

Jediná dcera Horsta a Margaret Kleinsasserových.

Sezóny 1
2021 - 2021

Cheyenne je nejmladším potomkem Horsta a Margaret Kleinsasserových a rovněž jejich jedinou dcerou. Má tři starší bratry Blakea, Johna Waynea a Randa. Rodina žije na svém ranči v okrese Lochsa, avšak nepanuje mezi nimi vřelé pouto. Spíš spolu členové rodiny neustále soupeří a jsou vůči sobě ostražití.

Cheyenne je často v její rodině dáváno najevo, že je osobou něžného pohlaví a tudíž se nemůže mužským příslušníkům rodiny rovnat a měla by k nim chovat respekt a úctu. Cheyenne ale taková není a má svou vlastní hlavu plnou plánů a nápadů. O ty ale nikdo nestojí. Blízký vztah má se svou matkou, ale v jejich vztahu je spíše Cheyenne tou, která stojí pevně na nohách a musí matku podepírat. Blízké pouto má rovněž se svým bratrem Blakem, ale ten ji naštval, když od rodiny odešel a ji tam zanechal napospas zbylým členům rodiny. Od Blakea jednou dostala plakát s bílým lvem, který jí dodnes visí v pokoji. Cheyenne proto považuje bílého lva jako své duchovní zvíře.


Foto: ABC

Působení v epizodách:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S02E08: The End Has No End

cz100%
DOKONČENO

Druhou řadu pro vás překládají @tominotomino a @ewisek.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Nepřehlédněte

Nové postavy pro druhou sérii

Nové postavy pro druhou sérii

Druhá série s sebou obnáší i představení zcela nových postav, kolem kterých se nový případ vyšetřovatelského dua Dewellová a Hoytová bude točit. Proto se dočkáme dvou nových postav v hlavní kapacitě a sedmi postav ve vedlejší a my si je nyní představíme.

Reklama

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás