Big Sky (Stalo se v Montaně)
82/100 - 10×

Big Sky(Stalo se v Montaně)

Soukromí detektivové Cassie Dewellová a Cody Hoyt spojují síly s jeho odloučenou ženou a bývalou policistkou Jenny Hoytovou, aby společně pátrali po pohřešovaných sestrách, které unesl řidič náklaďáku na odlehlé dálnici v Montaně. Avšak když zjistí, že sestry nejsou jedinými dívkami, jež se v této oblasti ztratily, musejí závodit s časem, aby vraha zastavili dřív, než unese další ženu. Seriál je založen na románu The Highway od C. J. Boxe.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | ABC | 45 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Omar Metwally (Mark Lindor), Anja Savcic (Scarlet Leyendecker), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), John Carroll Lynch (Rick Legarski), Natalie Alyn Lind (Danielle Sullivan), Jade Pettyjohn (Grace Sullivan), Valerie Mahaffey (Helen Pergman), Ryan Phillippe (Cody Hoyt), Patrick Gallagher (Walter Tubb), Ted Levine (Horst Kleinsasser), Michael Raymond-James (Blake Kleinsasser)

Horst Kleinsasser

Horst Kleinsasser

Patriarcha rodiny Kleinsasserových, který ovládá okres Lochsa.

Sezóny 1
2021 - 2021

Horst Kleinsasser žije se svou rodinou na ranči v montanském okrese Lochsa. Společně s manželkou Margaret zde vychovávají čtyři děti – syny Blakea, Johna Wayna a Randa a jedinou dceru Cheyenne. Horst má v této rodině hlavní slovo a očekává, že ho budou všichni poslouchat a neodmlouvat. Horst už na tom po zdravotní stránce není moc dobře a sám si uvědomuje, že musí co nejdříve vybrat ze svých dětí toho, komu přenechá ranč na starosti. To pro něj představuje problém, protože ani jedno z jeho dětí není ideálním kandidátem.

Horst na zadní pastvině, která přiléhá k ranči, provádí jisté nelegální aktivity, avšak daří se mu je držet pod pokličkou. Vše se zkomplikuje až tehdy, kdy je jeho nejstarší syn Blake zatčen za napadení a ten si do okresu přivolá pomoc dvou soukromých vyšetřovatelek, aby prokázaly jeho nevinu. A ty začnou šťourat do věcí, které se týkají Horsta a jeho rodiny.


Foto: ABC

Působení v epizodách:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S02E17: Family Matters

cz100%
DOKONČENO

Druhou řadu (po 11. díl) pro vás překládali @tominotomino a @ewisek.
Titulky k dalším dílům pocházejí už z Disney+.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Nepřehlédněte

Big Sky získává třetí řadu, kterou posílí Jensen Ackles

Big Sky získává třetí řadu, kterou posílí Jensen Ackles

Pro fanoušky seriálu Big Sky přinášíme dobré zprávy ze stanice ABC, neboť bylo oznámeno, že se seriál vrátí v nové sezóně se třetí sérií. Ta bude dokonce bohatší o dvě hlavní postavy, z nichž jedné se chopí herec Jensen Ackles ze Supernatural.

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama