Big Sky (Stalo se v Montaně)
82/100 - 10×

Big Sky(Stalo se v Montaně)

Soukromí detektivové Cassie Dewellová a Cody Hoyt spojují síly s jeho odloučenou ženou a bývalou policistkou Jenny Hoytovou, aby společně pátrali po pohřešovaných sestrách, které unesl řidič náklaďáku na odlehlé dálnici v Montaně. Avšak když zjistí, že sestry nejsou jedinými dívkami, jež se v této oblasti ztratily, musejí závodit s časem, aby vraha zastavili dřív, než unese další ženu. Seriál je založen na románu The Highway od C. J. Boxe.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | ABC | 45 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Omar Metwally (Mark Lindor), Anja Savcic (Scarlet Leyendecker), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), John Carroll Lynch (Rick Legarski), Natalie Alyn Lind (Danielle Sullivan), Jade Pettyjohn (Grace Sullivan), Valerie Mahaffey (Helen Pergman), Ryan Phillippe (Cody Hoyt), Patrick Gallagher (Walter Tubb), Ted Levine (Horst Kleinsasser), Michael Raymond-James (Blake Kleinsasser)

Margaret Kleinsasser

Margaret Kleinsasser

Manželka Horsta Kleinsassera a matka jeho čtyř dětí.

Sezóny 1
2021 - 2021

Margaret je manželkou rančera Horsta Kleinsassera. Mají spolu tři syny Blakea, Johna Waynea a Randa a jednu dceru Cheyenne. Rodina žije na svém ranči v okrese Lochsa, avšak nepanuje mezi nimi vřelé pouto. Jejich děti spolu neustále soupeří a jsou vůči sobě ostražité.

Margaret se na první pohled jeví jako vzorná rančerova manželka, která dělá to, co jí její manžel řekne a vůbec ji nenapadne mu odmlouvat. Prostě manželka se šťastným životem, které nic neschází. Pod svým povrchem ale Margaret ukrývá mnohem víc. Její život jí totiž způsobuje velké trápení, které se snaží zmírňovat prášky od své dcery Cheyenne, s níž jedinou má celkem vřelý vztah a před kterou se nebojí otevřít své nitro. Své děti ale miluje všechny a představují pro ni alespoň nějakou útěchu v nešťastném manželství s Horstem, který si ji vůbec neváží a jedná s ní jako se svou služkou.


Foto: ABC

Působení v epizodách:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S02E18: Catch a Few Fish

cz100%
DOKONČENO

Druhou řadu (po 11. díl) pro vás překládali @tominotomino a @ewisek.
Titulky k dalším dílům pocházejí už z Disney+.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Nepřehlédněte

Big Sky získává třetí řadu, kterou posílí Jensen Ackles

Big Sky získává třetí řadu, kterou posílí Jensen Ackles

Pro fanoušky seriálu Big Sky přinášíme dobré zprávy ze stanice ABC, neboť bylo oznámeno, že se seriál vrátí v nové sezóně se třetí sérií. Ta bude dokonce bohatší o dvě hlavní postavy, z nichž jedné se chopí herec Jensen Ackles ze Supernatural.

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama