Big Sky (Stalo se v Montaně)
82/100 - 10×

Big Sky(Stalo se v Montaně)

Soukromí detektivové Cassie Dewellová a Cody Hoyt spojují síly s jeho odloučenou ženou a bývalou policistkou Jenny Hoytovou, aby společně pátrali po pohřešovaných sestrách, které unesl řidič náklaďáku na odlehlé dálnici v Montaně. Avšak když zjistí, že sestry nejsou jedinými dívkami, jež se v této oblasti ztratily, musejí závodit s časem, aby vraha zastavili dřív, než unese další ženu. Seriál je založen na románu The Highway od C. J. Boxe.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | ABC | 45 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Omar Metwally (Mark Lindor), Anja Savcic (Scarlet Leyendecker), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), John Carroll Lynch (Rick Legarski), Natalie Alyn Lind (Danielle Sullivan), Jade Pettyjohn (Grace Sullivan), Valerie Mahaffey (Helen Pergman), Ryan Phillippe (Cody Hoyt), Patrick Gallagher (Walter Tubb), Ted Levine (Horst Kleinsasser), Michael Raymond-James (Blake Kleinsasser)

Scarlet Leyendecker

Scarlet Leyendecker

Ronaldova nová přítelkyně, která ho zná pod jménem Arthur.

Sezóny 2
2021 - 2021

Scarlet žije v Montaně se svou desetiletou dcerou Phoebe. V jejich blízkosti rovněž žije i Scarletina sestra Mary, ale moc se nestýkají. Ty se zde přestěhovaly z Utahu, kde jejich otec působil u mormonské církve. Scarlet kdysi navázala vztah se Stevem, se kterým otěhotněla. On jí ale ubližoval a jejich vztah skončil, avšak po Steveovi se vzápětí slehla zem.

Scarlet v současnosti navázala vztah se zrzkem Arthurem, který se živí doručováním jídel. Chodí s ním už pár měsíců a Arthur bydlí společně s ní a Phoebe v jejím domě. Užívají si spolu čas jako šťastná rodinka, ale to nakonec naruší právě Mary. Ta totiž začne být k Arthurovi velmi podezíravá, což si Scarlet vysvětluje tak, že jí její sestra závidí a že žárlí, že je konečně šťastná. Poté ale i Scarlet začne zjišťovat, že má Arthur nějaká temná tajemství, nicméně ona jich má pár také.Foto: ABC

Působení v epizodách:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S02E17: Family Matters

cz100%
DOKONČENO

Druhou řadu (po 11. díl) pro vás překládali @tominotomino a @ewisek.
Titulky k dalším dílům pocházejí už z Disney+.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Nepřehlédněte

Big Sky získává třetí řadu, kterou posílí Jensen Ackles

Big Sky získává třetí řadu, kterou posílí Jensen Ackles

Pro fanoušky seriálu Big Sky přinášíme dobré zprávy ze stanice ABC, neboť bylo oznámeno, že se seriál vrátí v nové sezóně se třetí sérií. Ta bude dokonce bohatší o dvě hlavní postavy, z nichž jedné se chopí herec Jensen Ackles ze Supernatural.

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama