Billions (Miliardy) S05E02: The Chris Rock Test

S05E02: The Chris Rock Test

S05E02: The Chris Rock Test

Axe přijme pozvání na konferenci Mikea Prince, kde by to svému nepříteli rád pořádně nandal. Situace se však nevyvíjí úplně podle jeho představ. Chuck je odhodlaný se změnit a kvůli tomu navštíví terapii a ve své funci začne činit náležité kroky. A Wendy je během absence Bobbyho, Wagse a Taylor nucena se ujmout vedení Axe Capital.

cz sk
10.5.2020
633 000
1 hodina

Scénář: Adam R. Perlman
Režie: Lee Tamahori

Foto: Showtime

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Erzik

Dextra mám rád, ale tahle propaganda byla trapná!! Obzvlášť když jsem četl knihy v originále a ten jazyk a forma tam mi opravdu k Chuckovi nesedí.. vždyť sbíral nějaké Lincolnovi spisy ne? No a tohle je vážně brak..

redaktor
30.8.2021 | 19:41:14
Jiri007

Dobry díl, musim řict že Prince s Axem celkem vyběhl ale škoda že Axe neuspěl ale plan na založeni vlastni banky je perfektni napad a snad se mu to povede ale musim řict že jsem nevěřil že Chuck podrazi sveho přitele a jsem zvědav jestli se to v budoucnu dozvi a zatopi mu.

26.1.2021 | 17:29:05
Rustin_Cohle

Za mňa super. :) Práve naopak, myslím si, že viac rozbehnutých dejových liniek dodáva celému deju potrebnú dynamiku, a môžeme sa tak vďaka tomu tešiť na pomalé a postupné odkrývanie deja. A teda si ho môžeme o to viac vychutnať. ;-)

12.5.2020 | 20:19:00
koala13

Nevim, jestli není na škodu až moc linek najednou, skoro všichni mají se skoro všemi rozjetou nějakou story. Věřím, že si to nějak sedne, ale teď mi to přijde náročný na sledování. Určitě je to i tím, že je to i jazykově náročné, obraty i rychlost dialogů.

12.5.2020 | 8:27:57
KevSpa

Tentokrát mi to přišlo trochu slabší.

webmaster, korektor
10.5.2020 | 12:01:31

Billions (Miliardy)
95/100 - 86×

Billions(Miliardy)

Říká se, že když nejde o život, jde o houby. Jedinou výjimkou jsou možná peníze. Myslí si to alespoň boháč Bobby Axelrod. Jeho podnikání a machinace s penězi ale nejsou úplně čisté, což vzbudí pozornost státního návladního Chucka Rhoadese, který po Axelrodovi začne tvrdě šlapat. Oba dva jsou ale velmi chytří, a proto pro ně bude obtížné se navzájem přechytračit.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
6 sezón | Showtime | 60 minut
žánr
Drama, Krimi, Právnický
hrají
Damian Lewis (Bobby Axelrod), Paul Giamatti (Chuck Rhoades), Maggie Siff (Wendy Rhoades), David Costabile (Mike 'Wags' Wagner), Toby Leonard Moore (Bryan Connerty), Condola Rashad (Kate Sacker), Kelly AuCoin ("Dolarový" Bill Stearn), Jeffrey DeMunn (Charles Rhoades Sr.), Asia Kate Dillon (Taylor Mason), Glenn Fleshler (Orrin Bach), Terry Kinney (Hall), Malin Akerman (Lara Axelrod), Daniel K. Isaac (Ben Kim), Malachi Weir (Lonnie Watley), Nathan Darrow (Mick Danzing)

Šestá série

Billions se dočkají šesté série

Billions se dočkají šesté série

Zatímco netrpělivě čekáme na druhou polovinu páté řady, které se dočkáme v roce 2021, stanice Showtime seriál prodloužila. Těšit se tak můžeme minimálně na jednu další sérii. V té se vrátí coby stálá postava i Mike Prince v podání Coreyho Stolla.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Propagační fotografie

Propagační fotografie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás