Billions (Miliardy) S05E03: Beg, Bribe, Bully

S05E03: Beg, Bribe, Bully

S05E03: Beg, Bribe, Bully

Axe chce mít za každou cenu vlastní banku, vzhledem k jeho pověsti to však nebude snadné. Vyhledá proto pomoc starého známého. Mezitím ale musí nečekaně řešit synův malér ve škole. Chuck by rád přednášel na právnické fakultě na Yaleově univerzitě, té ovšem jeho otec přislíbil peníze, které nikdy nedodal. A Taylor rozjíždí nový riskatní plán.

cz sk
17.5.2020
568 000
58 minut

Scénář: Ben Mezrich
Režie: John Dahl

Foto: Showtime

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak se Axe snažil aby jeho syna nevyloučili a to jak vydiral ředitele to bylo fakt dobre a ten jeho proslov před studenty byl perfektni a musim řict že nechapu proč Taylor neudělala ten krok co ji Sara radila a Wagsuv syn jak řekl že se dal na duchovni cestu tak to bylo fakt vtipny čeka ljsem že to bude nějaky obchodnik.

26.1.2021 | 22:42:36
KevSpa

Z Axe ve škole jsem nemohla. :D

webmaster, korektor
19.5.2020 | 14:39:40

Billions (Miliardy)
95/100 - 86×

Billions(Miliardy)

Říká se, že když nejde o život, jde o houby. Jedinou výjimkou jsou možná peníze. Myslí si to alespoň boháč Bobby Axelrod. Jeho podnikání a machinace s penězi ale nejsou úplně čisté, což vzbudí pozornost státního návladního Chucka Rhoadese, který po Axelrodovi začne tvrdě šlapat. Oba dva jsou ale velmi chytří, a proto pro ně bude obtížné se navzájem přechytračit.

USA | 2016 | Vysílá se
vysílání
6 sezón | Showtime | 60 minut
žánr
Drama, Krimi, Právnický
hrají
Damian Lewis (Bobby Axelrod), Paul Giamatti (Chuck Rhoades), Maggie Siff (Wendy Rhoades), David Costabile (Mike 'Wags' Wagner), Toby Leonard Moore (Bryan Connerty), Condola Rashad (Kate Sacker), Kelly AuCoin ("Dolarový" Bill Stearn), Jeffrey DeMunn (Charles Rhoades Sr.), Asia Kate Dillon (Taylor Mason), Glenn Fleshler (Orrin Bach), Terry Kinney (Hall), Malin Akerman (Lara Axelrod), Daniel K. Isaac (Ben Kim), Malachi Weir (Lonnie Watley), Nathan Darrow (Mick Danzing)

Šestá série

Billions se dočkají šesté série

Billions se dočkají šesté série

Zatímco netrpělivě čekáme na druhou polovinu páté řady, které se dočkáme v roce 2021, stanice Showtime seriál prodloužila. Těšit se tak můžeme minimálně na jednu další sérii. V té se vrátí coby stálá postava i Mike Prince v podání Coreyho Stolla.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Propagační fotografie

Propagační fotografie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás