Billions (Miliardy) S05E05: Contract

S05E05: Contract

S05E05: Contract

V rámci snahy získat vlastní banku je Axe nucen opět zavítat do Yonkers a navštívit svou matku, což probudí bolestné vzpomínky na dětství. Aby mu Chuck zabránil v jeho plánech, musí požádat o pomoc Connertyho bratra. Wendy se chystá spojit síly s Taylor. A Chuckův otec se potýká s nečekanými zdravotními problémy.

cz sk
31.5.2020
519 000
1 hodina

Scénář: Theo Travers
Režie: Adam Bernstein

Foto: Showtime

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
-Hans-

Tak rozhodně mě to potěšilo a čekám, jak se to rozjede. Paráda :)

5.6.2020 | 17:53:32
garvon

Tohle bylo prijemne osvezeni.

2.6.2020 | 21:52:31
koala13

tak to je vtipný… díl končí a já si říkám: „Za mě tohle nejlepší díl 5. řady. Napíšu to na Ednu.“ A vidím to tady od KevSpa:). Tak asi to bude pravda. Už to chtělo zase trochu zjemnit Axovo chování. Miluju když se směje a když je lidskej. Když je jenom „monster“ je to pro mě už trochu moc.

1.6.2020 | 18:50:39
KevSpa

Zatím nejlepší díl této řady.

webmaster, korektor
31.5.2020 | 21:23:27

Billions (Miliardy)
96/100 - 80×

Billions(Miliardy)

Říká se, že když nejde o život, jde o houby. Jedinou výjimkou jsou možná peníze. Myslí si to alespoň boháč Bobby Axelrod. Jeho podnikání a machinace s penězi ale nejsou úplně čisté, což vzbudí pozornost státního návladního Chucka Rhoadese, který po Axelrodovi začne tvrdě šlapat. Oba dva jsou ale velmi chytří, a proto pro ně bude obtížné se navzájem přechytračit.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
5 sezón | Showtime | 60 minut
žánr
Drama, Krimi, Právnický
hrají
Damian Lewis (Bobby Axelrod), Paul Giamatti (Chuck Rhoades), Maggie Siff (Wendy Rhoades), David Costabile (Mike 'Wags' Wagner), Toby Leonard Moore (Bryan Connerty), Condola Rashad (Kate Sacker), Kelly AuCoin ("Dolarový" Bill Stearn), Jeffrey DeMunn (Charles Rhoades Sr.), Asia Kate Dillon (Taylor Mason), Glenn Fleshler (Orrin Bach), Terry Kinney (Hall), Malin Akerman (Lara Axelrod), Daniel K. Isaac (Ben Kim), Malachi Weir (Lonnie Watley), Nathan Darrow (Mick Danzing)

Stav překladu

Epizoda S05E07: The Limitless Sh*t

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Billions

Pátá série

Pátá série bude rozdělena na dvě části

Pátá série bude rozdělena na dvě části

Pandemie koronaviru se nakonec dotkla i seriálu Billions, jehož pátá řada začíná 3. května. Jelikož aktuální série ještě není dotočená a není známo, kdy se natáčení znovu rozjede, stanice Showtime přistoupila k rozdělení na dvě části. V průběhu jara tedy uvidíme jen sedm epizod.

Reklama

Trailer k páté sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Propagační fotografie

Propagační fotografie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás