Billions Taylor budeme ve třetí sérii vídat pravidelně

Taylor budeme ve třetí sérii vídat pravidelně

Taylor budeme ve třetí sérii vídat pravidelně

Asia Kate Dillon, která se ve druhé sérii představila v roli Taylor, byla pro chystanou třetí řadu povýšena na jednu z hlavních postav. Vídat se s ní tak budeme i příští rok.


14 0
12.4.2017

Taylor Mason vtrhla do Axe Capital a rázem se stala novým miláčkem samotného Bobbyho, který si ihned všiml jejího nesporného talentu, s jakým se orientuje ve světě financí. Diváky zároveň upoutal fakt, že se Taylor považuje za bezpohlavní. Pokud patříte mezi ty, kteří si tuto svéráznou postavu oblíbili, máme pro vás dobrou zprávu. Tvůrci s Taylor počítají i pro připravovanou třetí řadu, kde se bude objevovat už coby jedna z hlavních postav.

Foto: Showtime


Zajímavostí je, že je to vůbec poprvé v historii televize, kdy bezpohlavní herec ztvárňuje postavu, která se považuje za bezpohlavní. A s tím přišlo i obtížné rozhodování, do jaké kategorie bude herečka Asia Kate Dillon spadat v případných nominacích na Emmy. Nakonec se rozhodla pro kategorii mužského hereckého výkonu. V dopise televizní akademii napsala: „Chtěla bych vědět, zda je z vašeho pohledu označení herce a herečky bráno z hlediska anatomického nebo identity, a proč je vůbec třeba jednu z kategorií vybírat.“ Od akademie dostala následující odpověď: „Každý může zažádat o zařazení do kterékoli kategorie z jakéhokoli důvodu.“

Zdroj: Deadline

Diskuze /7

repetalek

Říká se a píše Tayloro ! :D

12.4.2017 | 13:59:29
TOMASH

Billions ide s trendom:

http://www.advocate.com/…rming-actors

12.4.2017 | 14:15:46
makakus

Co neudělat proto, aby se o mně psalo, že… Být ženou, která se cítí jako muž nebo naopak, to už je profláknutý, tohle jde dál. Správně by se nemělo psát ani herec nebo herečka, protože to ukazuje na pohlaví. Tento člověk se údajně necítí jako muž ani žena, patrně nemá ani sexuální život, protože ten je pohlavní. Není to on ani ona, ale cosi jako „oni“. Tak by se to správně asi mělo i překládat. Nicméně oni (nebo ony?) hrají naprosto skvěle. :-)

#4 Lucifrid #5 KevSpa #7 mufick
12.4.2017 | 18:39:13
Lucifrid

#3 makakus: Co jsem (poměrně dlouho) při prvním výskytu Taylor googlila, prošla jsem dost českých článků a většina uvádí, že u nás se tohle mezi LBGT komunitou ani v médiích nepoužívá. Proto jsme se rozhodli to překládat tak, jak to překládáme. Věř mi, že jsem s tím strávila hodně času.

webmaster
12.4.2017 | 19:01:24
KevSpa

#3 makakus: Tak jistě, všichni s jinou sexuální orientací a podobně to dělaj jen proto, aby se o nich psalo. A ty se zase permanentně na sebe snažíš upozornit debilními komentáři, pruzením překladatelů a podobně, že? Škoda, že většinou meleš nesmysly.

webmaster
12.4.2017 | 19:04:44
PRINC180

To je dobře že bude třetí serie , zatím 100% druhá snad se udrží stejnou laťku.

14.4.2017 | 16:32:06
mufick

#3 makakus: doporučuju rozšířit si obzory v téhle oblasti třeba tady, kde Asia vysvětluje, jak je to myšleno: https://www.youtube.com/watch?…

18.4.2017 | 12:17:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Recenze

Druhá série Billions očima redaktorů Edny

Druhá série Billions očima redaktorů Edny

Souboj státního návladního Chucka Rhoadese a miliardáře Bobbyho Axelroda letos pokračoval ve velkém stylu. Jak se našim redaktorům líbila druhá řada Billions, se dozvíte v následující recenzi.

Reklama

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Nepřehlédněte

Taylor budeme ve třetí sérii vídat pravidelně

Taylor budeme ve třetí sérii vídat pravidelně

Asia Kate Dillon, která se ve druhé sérii představila v roli Taylor, byla pro chystanou třetí řadu povýšena na jednu z hlavních postav. Vídat se s ní tak budeme i příští rok.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás