Billions Finále druhé série se blíží

Finále druhé série se blíží

Finále druhé série se blíží

Chucka čeká poslední krok v jeho dlouhodobém plánu, jak zvítězit nad Axem. Ten má zatím starosti, jak ochránit svůj majetek. Ve finále druhé řady se můžeme těšit na jejich další velký střet.

8 0
6.5.2017

Thumbnail Play icon

Diskuze /8

Romix01

Ať se Axelrod neopovažuje prohrát…

6.5.2017 | 0:53:34
hardhome

dal som maraton zasekol som sa okolo 6– casti no neviem uz ked prvy krat mal Chuck na stole „stos“ toho napoja tak som tusil ze Axa natom chyti ale ze to az tak okate bude no neviem na finale sa ani moc netesim .. //

6.5.2017 | 2:45:47
bloy

V celej druhej sérii robí Axe ultrahlúpe chyby a tou poslednou to vyslovene korunoval. Mimochodom, to že Boyd je slaboch, ktorý Axa pri prvej príležitosti zradí, aby sa dostal čo najskôr z väzenia, to bola tá najzrejmejšia vec pod slnkom.

6.5.2017 | 16:38:32
makakus

Nechal bych Axelroda sedět v kriminále až do začátku třetí série. I když za to poslední svinstvo by zasloužil nejméně pět let. Bobby je krásným příkladem toho, že čím větší sviňák a podvodník, tím víc mu lidi fandí.

#5 Romix01 #7 Batu_Khan
7.5.2017 | 7:44:36
Romix01

#4 makakus: Já dost často v seriálech a filmech fandím záporákům :D

#6 MrGandy
7.5.2017 | 12:06:54
MrGandy

#5 Romix01: Jak kdy, pravda. Tady jsem tak neutrálně na obou stranách. Chuckovi přeju, aby dokázal, že lze mocí zákona porazit někoho, kdo se jím neřídí a jak limitován zákonem je. Na druhou stranu Axe ma svoje kouzlo, dokazuje nám, že ne všechno lze řídit shora.

7.5.2017 | 14:21:45
Batu_Khan

#4 makakus: Neviem v čom je záporak, jedine svinstvo čo tam bolo tak je vyždimanie mesta z financií(morálne to nebolo, ale legálne áno), ale to súviselo s podrazom ktorý na neho ušili a premiestnili lokalitu pre kasíno!!!

Zato prokurátora sa nám vykľul štandardní politik(liberálni demokrat)

8.5.2017 | 21:45:40
LuLin

Sorry, ale to jste si většina nevšimli, že Chuck káže vodu a sám pije víno!!! To je na tomto seriálu naprosto nejlepší, že ukazuje, jak úředníci mají levičácké kecy a následně zneužijí informace k prosazení svých zájmů. A to vůbec nemluvím o tom, co udělá nebo odpustí, jen aby byl guvernér! P.S.: Axe je taky parchant, ale ten to i sám říká!

10.5.2017 | 17:14:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Lupu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Recenze

Druhá série Billions očima redaktorů Edny

Druhá série Billions očima redaktorů Edny

Souboj státního návladního Chucka Rhoadese a miliardáře Bobbyho Axelroda letos pokračoval ve velkém stylu. Jak se našim redaktorům líbila druhá řada Billions, se dozvíte v následující recenzi.

Reklama

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Nepřehlédněte

Taylor budeme ve třetí sérii vídat pravidelně

Taylor budeme ve třetí sérii vídat pravidelně

Asia Kate Dillon, která se ve druhé sérii představila v roli Taylor, byla pro chystanou třetí řadu povýšena na jednu z hlavních postav. Vídat se s ní tak budeme i příští rok.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás