Billions Upoutávka k epizodě The Deal

Upoutávka k epizodě The Deal

Upoutávka k epizodě The Deal

Napjatě očekávaná chvíle je tu, přímý střet Axe a Chucka. A v šestém díle půjde opravdu o všechno. Kdo asi tentokrát vyjde z drsného souboje jako vítěz? A komu ze dvou soků fandíte vy?

6 0
20.2.2016

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

moudnik

Jasně, že Axovi. Skoro nechápu, po čem vlastně tolik vyšetřovatelů, návladních a dalších právních konzultantů jde. Po vyšším IQ ? Šikovnosti ? Zkušenostech ? Myslím, že by se měli všichni věnovat násilné trestné činnosti, které mají nejen v NY dost a neplýtvat penězi poplatníků na chytání duchů. A ten úchylák Chuck ? Je mi akorát líto, že bez biče se neudělá. Musí prohrát, je to loser.

21.2.2016 | 5:02:54
Rik

Fandím Chuckovi.Jen když si vzpomenu,o kolik bilionů přišli daňoví poplatníci díky finančním machinacím (proč asi se používá u akciových operacích slovo spekulace)…

#3 Whitehunter
21.2.2016 | 9:40:53
Whitehunter

#2 Rik: Chudáci daňový poplatníci. Někdo prachy umí vydělat a jinej jen brečí jak je svět strašně naspravedlivej, ale aby zvedl zadek ze židle a neco proto aby ty prachy mohl taky vydelat to ho ani nenapadne. Každý svého stěstí strůjcem v tomto případě platí dvojnásob. A jesti stát přišel o nejaký peníze tak to není vinou lidí jako je Axe, ale kvuli debilite jejich politiku.

21.2.2016 | 13:52:34
KevSpa

Vidím, že vydělávání peněz nelegální formou je celkem in. Pak se nelze divit tomu, v jakém světě žijeme.

webmaster
21.2.2016 | 16:58:23
KevSpa

Jen bych doplnila, že v seriálu fandím Axovi, ale rozhodně ne proto, že bych schvalovala podvody. Celkem zírám, jak je to pro plno lidí něco naprosto normálního a kdo nepodvádí a tudíž nevydělává, je pro ně loser. Z toho je mi vážně smutno.

webmaster
21.2.2016 | 17:02:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Recenze

Druhá série Billions očima redaktorů Edny

Druhá série Billions očima redaktorů Edny

Souboj státního návladního Chucka Rhoadese a miliardáře Bobbyho Axelroda letos pokračoval ve velkém stylu. Jak se našim redaktorům líbila druhá řada Billions, se dozvíte v následující recenzi.

Reklama

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Nepřehlédněte

Taylor budeme ve třetí sérii vídat pravidelně

Taylor budeme ve třetí sérii vídat pravidelně

Asia Kate Dillon, která se ve druhé sérii představila v roli Taylor, byla pro chystanou třetí řadu povýšena na jednu z hlavních postav. Vídat se s ní tak budeme i příští rok.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás