Billy the Kid
96/100 - 5×

Billy the Kid

Seriál se zaměřuje na epické dobrodružství založené na životě Billyho Kida, také známého jako Williama H. Bonneyho. Sleduje jej od jeho dětství s irskými kořeny, přes jeho počátky coby kovboje a pistolníka na Divokém západě, až po jeho klíčovou roli ve válce v Lincolnském okresu a ještě dál.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Epix | 50 minut
žánr
Akční, Western, Životopisný

S01E07: At the House

S01E07: At the House

Billy přijíždí do okresu Lincoln, aby se připojil ke gangu, který pracuje pro místního nejmocnějšího muže, majora Murphyho. Murphy po nich chce, aby se zbavili jeho nového rivala Johna Tunstalla. A Billy se ocitá uprostřed jejich soupeření a neví, na jakou stranu se přiklonit.

cz sk
22.5.2022
50 minut

Základní info:

Režie: David Frazee
Scénář: Michael Hirst

Hrají: Tom Blyth (Billy the Kid), Daniel Webber (Jesse Evans), Alex Roe (Pat Garrett), Ian Tracey (Frank Baker), Vincent Walsh (Lawrence Murphy), Shaun Benson (Johnny Riley), Chad Rook (James Dolan), Luke Camilleri (Alex McSween), Brendan Fletcher (George Coe), Horatio James (Charlie Bowdre), Nuria Vega (Senorita Dulcinea del Tobosco), Bill MacDonald (šerif Brady), Dakota Daulby (John Beckwith), Sean Owen Roberts (Bob Olinger), Siobhan Williams (Irene Riley), Veronica Long (Manuela Bowdre), Zak Santiago (Saturnino Baca),…

Foto: EpixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S01E08: The Rampage

cz100%
DOKONČENO

Překlad @saurix.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama