Billy the Kid
90/100 - 10×

Billy the Kid

Seriál se zaměřuje na epické dobrodružství založené na životě Billyho Kida, také známého jako Williama H. Bonneyho. Sleduje jej od jeho dětství s irskými kořeny, přes jeho počátky coby kovboje a pistolníka na Divokém západě, až po jeho klíčovou roli ve válce v Lincolnském okresu a ještě dál.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Epix, MGM+ | 50 minut
žánr
Akční, Western, Životopisný

Billyho příběh ještě nekončí

Billyho příběh ještě nekončí

Tři čtvrtě roku po premiéře jsme se konečně dozvěděli, jaký osud čeká seriál Billy the Kid. Naštěstí to jsou pozitivní zprávy, jelikož bylo potvrzené, že se seriál vrátí s druhou řadou.

3 1
21.1.2023

Na tuto novinku o prodloužení pro druhou sérii jsme museli čekat dlouho, nicméně toto zdržení nemělo co dělat se sledovaností seriálu. Viníkem je totiž změna značky Epix, pod níž byl Billy the Kid vyvíjen, na novou s názvem MGM+, která byla spuštěna 15. ledna 2023 a patří nyní pod společnost Amazon. A právě z nového MGM+ přišlo ono oznámení, že se Billy the Kid vrátí s druhou sérií, v níž si bude Billy, náš psanec z Divokého západu, vyřizovat účty se svým starým kamarádem Jessem Evansem a se zkorumpovaným ringem v Santa Fe.

(Billy si dojel pro druhou sérii. Foto: Epix)

Zdroj: Deadline

Jste rádi, že bude mít seriál další řadu?

Diskuze /2

Dryx cz

Díky za info.. těším :-)

21.1.2023 | 19:28:55
DHARMA4,8

Jsem rád za pokračování.

21.1.2023 | 22:17:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E08: The Rampage

cz100%
DOKONČENO

Překlad @saurix.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama