Bitten Bitten After Bite epizoda Nine Circles

Bitten After Bite epizoda Nine Circles

Bitten After Bite epizoda Nine Circles

Oblíbili jste si postavu Aleistera a jeho představitele Seana Rogersona? Pak by vás nejspíš mohlo zajímat, co o své roli a svých dojmech prozradil v nejnovějším Bitten After Bite. Čtěte dále.


3 0
18.3.2015

Do v pořadí již šestého dílu Bitten After Bite si moderátoři Morgan Hoffmanová a Ajay Fry pozvali představitele Aleistera, Seana Rogersona. A co prozradil o spolupráci s Kiarou Glasco (představitelkou Savannah) či dalších Aleisterových plánech?

Očekával jste, co s touhle šou přijde? Byl jste překvapen na tu obrovskou odezvu fanoušků…? Vím, že jste zvyklý ze Supernaturalu, ale Bitten, to je úplně něco jiného. Byl jste připraven na tuto reakci?
Neměl jsem vůbec tušení, jaké to bude. Prvně jsem si to vyzkoušel, když jsem byl na setkání s fanoušky. Seděl jsem v publiku s lidmi a sledoval to kolem sebe a byl jsem unešen.


Lidé zbožňují vás nenávidět. A myslím, že to je kompliment. Vaše postava je v seriálu nová. Ruth je vaše matka, snažíte se zabít všechny čarodějky… Jaké je to hrát tuhle nářezovou postavu se super silou?
Je to zábavné. Vždycky jsem hrál padouchy, ale nikdy jsem nehrál takhle mocného záporáka, takže bylo to parádní si se všemi takhle zahrávat.

Vskutku děsivé je na vás, jak všechny kontrolujete.
Jo, o tom jsme před natáčením hodně mluvili. Jak bude tenhle týpek všechno ovládat a od jeho plánu ho nic neodkloní. Ale těším se, až se to trochu pokazí.

Co bude s Aleisterem dál? Protože se zdá, že jeho plán selhal, takže uvidíme jeho lidskou stránku?
V poslední epizodě jste zjistili, proč to všechno dělá. Protože mu ublížili, což postavě dodává trochu lidskosti. Ale myslím, že fanoušci se budou moci znovu spojit se smečkou a Aleister bude chvíli spřádat plány a bude vidět v pozadí a pak zase vystoupí s něčím velkým. Něčím ďábelským.

Takže budete pořád na ďábelské straně?
Ano, nemyslím, že ďábelské věci někdy přestanou.

Jaké to je pracovat s Kiarou (Savannah)?
Kiara je úžasná herečka. Výrazně přesahuje svůj věk.

A jak vy vidíte Aleistera a jeho představitele Seana Rogersona? Mě osobně si tenhle charismatický herec velice získal a jsem zvědavá, čeho se od jeho postavy ještě dočkáme.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál Bitten ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Stav překladu

Epizoda S03E10: Truth, Changes, Everythin

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Přečas na WEB-DL verzi Supe

Sedí na verze:
HDTV.x264-KILLERS
WEB DL.AAC2.0.H.264

Viděli jste...

Viděli jste...

Promo fotky postav

Promo fotky postav