Bitten Co prozradila scénáristka Bittenu k druhé řadě?

Co prozradila scénáristka Bittenu k druhé řadě?

Co prozradila scénáristka Bittenu k druhé řadě?

Druhá řada Bittenu je ještě daleko, zatím nejsou přesnější informace, kdy nás přesně čeká, ale objevují se první střípky, na co se můžeme těšit. Už víme, že nás čeká seznámení s čarodějkami. A dnes si můžete přečíst, co prozradila jedna ze scénáristek seriálu Daegan Fryklind o tom, zda znovu uvidíme Antonia neho Joseho, zda se dozvíme něco o Clayově dětství nebo jak to bude pokračovat s Loganem a Rachel…


1 0
27.9.2014

Nevrátí se postavy Petera nebo Antonia?
Daegan Fryklind: Pořád říkáme, že bychom měli udělat víc flashbacků, abychom přivedli zpět Paulina (Antionia), se kterým byla úžasná spolupráce. Byl k popukání. Kdybychom mohli udělat hodinu a půl dlouhou komediální verzi Bittenu, hrál by v ní Paulino. Jo, ale my jdeme dopředu a čeká nás jiný příběh, takže… Přemýšlíme nad tím. Kam umístit flashbacky, abychom ty dva mohli přivézt zpět.

Dočkáme se flashbacků do Clayova dětství a jeho časů v bažině?
Daegan Fryklind: Je možné, že v této řadě půjdeme i do těchto aspektů příběhu. Jo, protože jsme chtěli jít do minulosti některých našich postav a trochu rozšířit znalosti našich diváků ohledně toho, kdo jsou a odkud přišli.


Uvidíme znovu Eliase Toufexise a Benjamina Ayrese? (Joeyho a Jorgeho)
Daegan Fryklind: Jo, na Joeyho a Jorgeho rozhodně myslíme, protože pomohou doplnit smečku. Takže chystáme oblasti příběhu a epizody, kde je máme na mysli. Snažíme se ujistit, že je vše logické a vzhledem k naší mytologii to dává smysl. Takže víme, že naše jádro smečky podle toho hraje a pak máme náš seznam přání, které lidi bychom v této řadě rádi přivedli zpět. Takže hledáme oblasti pro Joeyho a Jorgeho a doufejme, že to vyjde,

Uvidíme znovu Amber – Eve Harlow? Mně přijde zjevné, že je mrtvá, ale zdá se, že ostatní si nejsou tak jistí…
Daegan Fryklind: V tomto záběru jsme nechtěně nechali otevřený konec. My jsme měli pocit, že nepřežila, protože jsme chtěli vyjasnit, že existují důvody, proč je Elena jediná. A v druhé řadě si s tím budeme také trochu pohrávat, ale v první řadě jsme chtěli ukázat, že kdokoli jiný, kdo bude procházet tou samou situací, nemůže přežít.

Setká se v druhé řadě Nick se svou matkou?
Daegan Fryklind: Pracujeme na něčem takovém. Bylo to něco, k čemu jsme se připravovali v první řadě a ať k tomu dojde ve druhé řadě nebo později, je to něco, co bychom chtěli ctít.

Bude Jeremy vychovávat Nicka, aby byl příštím alfou smečky?
Daegan Fryklind: Myslím, že Nicka bude spíš vést k tomu, aby nahradil Antonia, na kterého se Jeremy mohl spolehnout a Nickova cesta v první řadě ho k tomu také přiblížila a v druhé řadě v tom budeme pokračovat. Myslím, že Jeremy má někoho na mysli a ti, kdo četli knihu, vědí koho… Ale my tam ještě nejsme. Nejsme připraveni Jeremyho jen tak brzy pustit.

Myslíte, že noví autoři přinesou něco specifického?
Daegan Fryklind: Jo. Všichni jsou opravdu skvělí s postavami. A to je základ naší šou, stavíme to na postavách. Hrajeme si s napětím, tak jak jsme to dělali u první řady, kdy to bylo napínavé, když jsme hráli s kartami ohledně podvraťáků, až jsme dospěli k velkému finále.

Jaké byly vaše největší výzvy v první řadě?
Daegan Fryklind: Byla to docela hladká jízda. Nebylo zde moc výzev, protože máme snové obsazení a tým… Není hrozné, když to říkám? Lidé hledají drama, ale veškeré naše drama se odehrávalo na obrazovce.

Prosím, řekněte, že pro Logana a Rachel tam bude rozřešení.
Daegan Fryklind: No, nemyslím si, že to bude rozřešení. Spíš vám dáme pokračování.

Jaká byla vaše reakce na to, že jste dostali druhou řadu a jak dlouho jste o tom věděli?
Daegan Fryklind: Reakce byla ´Hurááá!´. Pořád toho máme tolik co říct a milujeme naši partu a celého ducha natáčení první řady. Pro většinu z nás to byl nejlepší zážitek, co jsme zažili, pokud jde o vytváření rodiny – rodiny bez dramatu. K fanouškům se můžeme vrátit, protože jsme vybudovali tuhle skvělou fanouškovskou základnu. Byli jsme vážně nadšení. Dozvěděli jsme se to dva týdny předtím, než jsme to mohli oznámit. A tolik lidí se pořád vyptávalo na Twitteru a my jsme seděli s rukama v klíně a nemohli se dočkat toho, až to budeme moci oznámit! Věděli jsme, že fanoušci budou velmi šťastní. Skončili jsme natáčení a pak uběhl nějaký čas, ale tak nějak jsme počítali s tím, že se vrátíme, díky odezvě fanoušků a dobrému ohlasu na seriál. Stanice s tím byla velmi spokojená.

Těšíte se na druhou řadu? Zajímá vás dvojka Logan a Rachel a jejich dítě, nebo vás Rachel děsně štve a přijde vám mírně hloupounká? Koho by podle vás mohl mít Jeremy na mysli jako nového alfu? Prosím ty, kdo četli knihu, aby nám, kdo jsme ji nečetli, nekazili překvápko..

Diskuze /2

Katara

Strááááášně se na 2. řadu těším :D :D

27.9.2014 | 20:40:08
milovnice nadpřirozena

Je to tááááááááák vzrušující už se moc těším :D <3

9.10.2014 | 15:58:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál Bitten ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Stav překladu

Epizoda S03E10: Truth, Changes, Everythin

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Přečas na WEB-DL verzi Supe

Sedí na verze:
HDTV.x264-KILLERS
WEB DL.AAC2.0.H.264

Viděli jste...

Viděli jste...

Promo fotky postav

Promo fotky postav