Bitten Daegan Fryklind: Greyston Holt je jak obrovské štěně zlatého retrívra.

Daegan Fryklind: Greyston Holt je jak obrovské štěně zlatého retrívra.

Daegan Fryklind: Greyston Holt je jak obrovské štěně zlatého retrívra.

Co prozradili výkonný producent Bittenu J.B. Sugar a scénáristka Daegan Fryklind o natáčení seriálu, výběru herců, vývoji, o tom, co je a není podle knihy a potencionálních tématech pro druhou řadu? To si přečtete v následujícím článku.


0 0
5.4.2014

Pozor, objevují se spoilery.. Čtěte jen na vlastní nebezepečí..

Co zamýšlíte ohledně pravidla smečky vzít syny jejich matkám? Hodláte jej dodržet, nebo jej změnit?
Daegan Fryklind: Pravidlo smečky je pravidlo smečky, ale je to rozhodně něco, čehož vývoj hodláme s Rachel a Loganem řešit v druhé řadě.


Kteří herci jsou nejvíc jako jejich postavy?
J.B. Sugar: Greg Bryk (Jeremy) je nejvíc jako jeho postava. Je vedoucím smečky jak na kameře, tak na place. Ostatní herci k němu vzhlížejí jako k mentorovi a otcovské figuře a svou roli hraje perfektně ve všech aspektech. Laura je také jako Elena, silná, překrásná, zadky nakopávající ženská hrdinka!
Daegan Fryklind: Všichni jsou dost blízko, kromě Greystona, který je tou nejmíň zadumanou osobou, kterou jste kdy potkali. Je jak obrovské štěně zlatého retrívra.

Nikdy jsme nedostali odpověď, zda Amber přeměnu přežila, nebo ne. Co by to znamenalo pro Elenu, kdyby byla Amber druhou známou ženskou vlkodlačicí?
J.B. Sugar: Pokud jde o Amber, obávám se, že zůstala zachycena mezi lidskou a vlkodlačí formou. I kdyby přežila, neexistuje možnost, aby byla Eleně cenným rivalem. Pro tuto podvraťáckou couru budu mít ve svém sdrci vždy speciální místo!

Nezvažovali jste mít epizodní výstup v Bittenu?
J.B. Sugar: Možná už jste ve dvanácté epizodě zachytili doktora Sugara?
Daegan Fryklind: První řadu už jsme dotočili, takže nad tím popřemýšlíme pro řadu druhou. Šprťácká čtyřoká asistentka pro Claye? Vím, jak vyhláskovat Tslingit!

Proč smečka bojuje více v lidské, než ve vlčí podobě?
J.B. Sugar: Tvrdě jsme pracovali, abychom šou udrželi v reálném světě a anonymita vlkodlaků je zásadní pro jejich přežití. Proto musí být naši vlkodlaci obzvlášť vybíraví ohledně toho, kdy se promění. Měli jsme pár vlků ve vlčích scénách, v sedmé epizodě máme dost sladkou patovou situaci mezi Elenou/vlkem a Cainem/vlkem a Elena ve vlčí formě ukousne Olsenovi prsty v jedenácté epizodě. Nakonec je to symptom našich vlků, kteří potřebují zůstat v utajení, aby přežili.

Existují fanoušci seriálu, kteří nečetli knihu, jež častují Elenu nepublikovatelnými jmény, protože podvedla Philipa. Co si o tom myslíte?
Daegan Fryklind: Dobrá připomínka. A jsem si jistá, že existují fanoušci knihy, kteří by řekli, že celou dobu, co byla s Philipem, podváděla Claye. A pro fanoušky knihy, ti vědí, že se vyspala s Clayem, jakmile dorazila do Stonehavenu a to bylo něco, s čím jsem zápolil. Scéna mezi Clayem a Elenou přichází bezprostředně po setkání se smrtí a chtěli jsme, aby byla tak zranitelná, jak to půjde – ne že by ji využil, ale přikloní se k němu tak, jak nás všechny spojuje zážitek, když čelíme smrti. Nebo to tak možná vidím jen já a měla bych přestat kecat!
Diskutující: Osobně si myslím, že jste to udělali dobře. Jejich vztah a historie byla v této scéně evidentní a dávalo naprostý smysl, že se obrátila k němu. Myslím, že je těžké interpretovat všechny ty věci, co se odehrávají v knize v Elenině hlavě do seriálu a nemyslím, že vyprávění bude fungovat. Jen doufám, že až se k němu vrátí, nebude to na diváky působit tak, že si ho vybrala jen proto, že to s Philipem nevyšlo, ale spíše tak, že důvod, proč s ním skončí, je její skutečná láska k němu a přijetí těchto dvou světů.

Co vás nejvíc zaujalo?

Další otázky a odpovědi čekejte dnes navečer..

Diskuze /4

JakubkovaFrajda

dakujeme milenka!♥ konecne sa to rozbehlo s clankami a spoilermi, pretoze o serialy je na webe velmi malo…velmi si ma potesila s novymi prispevkami :)

#3 Milenka
5.4.2014 | 13:28:16
JakubkovaFrajda

a rozhodne zo vztahu phil+elena som nebola velmi nadsena pri scene ako ju poziadal o ruku, jej reakcia ze by povedala v inom svete ano ma vobec voci clayovi nepotesila:-/ nie som velmi za serialove 3uholniky, tak dufam ze ich vztah sa dalej nebude riesit, ale som velmi zvedava co s nim urobi ked sa pred nim premenila

#4 Milenka
5.4.2014 | 13:31:23
Milenka

#1 JakubkovaFrajda: No pravda je, že jsem toho ted měla nad hlavu v práci, takže jsem nic moc nestíhala, což mě samozřejmě neomlouvá, ale i jsem měla problém najít nějaký zajímavý infíčko. Zato teď se s nimi roztrhl pytel, tak se budu víc snažit :)

webmaster
5.4.2014 | 13:32:26
Milenka

#2 JakubkovaFrajda: Já si myslim, že to nikdo neví, že se před ním přeměnila, takež pokud to neprokecne Olsen, tak Elena se tím určitě chlubit nebude..

webmaster
5.4.2014 | 13:33:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál Bitten ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Stav překladu

Epizoda S03E10: Truth, Changes, Everythin

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Přečas na WEB-DL verzi Supe

Sedí na verze:
HDTV.x264-KILLERS
WEB DL.AAC2.0.H.264

Viděli jste...

Viděli jste...

Promo fotky postav

Promo fotky postav