Bitten Daegan Fryklind: Štěstí je v seriálu poměrně nudné

Daegan Fryklind: Štěstí je v seriálu poměrně nudné

Daegan Fryklind: Štěstí je v seriálu poměrně nudné

Zajímá vás, co dalšího prozradila o druhé řadě Bittenu scénáristka Daegan Fryklind? Pak jste na správném místě. Jste zvědaví, jestli se v Bittenu opět objeví milostný trojúhelník, zda se znovu setkáme s šerifkou Morganovou, nebo kolik času tentokrát stráví Clay spoře oblečen? Pak čtěte dále…


0 0
18.10.2014

Jsou dějové linie, které v knihách vůbec nejsou, jež byste chtěli vytvořit? Jiné směry, jimiž byste mohli chtít jít?
Daegan Fryklind: Jedna z věcí, které jsme přinesli do první řady, která byla jiná než v knize, byl náš hlavní záporák, což byl Malcolm. A také Rachel a Logan. To jsou prvky, které hodláme v druhé řadě ctít, takže to jsou rozhodně prvky nepocházející z knihy, které v druhé řadě přicházejí do hry.

Máte nějaké náhledy do druhé řady, o které byste se mohla podělit? Především co by mohlo být odlišné od řady první.
Daegan Fryklind: Naše šou nebude v druhé řadě vypadat výrazně jinak. Už nepracujeme s milostným trojúhelníkem, pracujeme se dvěma lidmi, co jsou pro sebe dobří a kteří by měli být spolu. Nicméně je postavíme před řadu výzev. Štěstí je v seriálu poměrně nudné.


Jedna z věcí, které mě skutečně ohromily, bylo to, že Philip nám byl nejdříve velmi sympatický a Clay působil trochu strašidelně, ale Greyston si mě rychle získal. Ačkoli mi Philipa bylo líto.
Daegan Fryklind: V prvních epizodách jsme chtěli, abyste viděli Claye Eleninýma očima. Takže působí strašidelně, protože ho ona tak interpretuje, v tu chvíli ho tak vnímá. A pak, když se změní její pohled, tak samozřejmě i vy jako diváci, kteří to vidí zvenčí, začnete vnímat, že je to slušný chlap a že by měli být spolu.

Některé z knih vůbec nezahrnují smečku. Takže v tu chvíli vytvoříte linii smečky, nebo se budete soustředit na ostatní postavy?
Daegan Fryklind: No, šou se jmenuje Bitten a bude následovat smečku. V tu chvíli jsme se rozhodli vystoupit z knih a udělali to a Kelley Armstrong byla skvělá s grácií, kterou nám dala u podmínek toho, jak použijeme postavy a svět, do kterého jsme je přivedli. Také byla vážně skvělá s fanoušky knihy a byla k nim vážně upřímná a řekla jim: Víte, knihy a seriál jsou dvě zcela odlišné věci. Co děláme my v seriálu, neovlivní ani ji, ani to, co dělá se svými knihami.

Jak jste řekla, v příští řadě zjevně půjdou po Malcolmovi – James McGowan je tak skvělý, obzvlášť v té scéně ve finále s Gregem Brykem.
Daegan Fryklind: Bylo velice zábavné to psát! A pak, když to točili, byli báječní, perfektní, dokonalí – bylo to fantastické, tak trochu jako chvíle mezi Lukem Skywalkerem a Darthem Vaderem.

Uvidíme opět šerifku Morganovou? Bude stále čmuchat kolem?
Daegan Fryklind: Tím si nejsem jistá. V první řadě jsme si některé postavy oblíbili a jak jsem řekla, v druhé řadě pro ně hledáme příležitosti, abychom je uctili. Šerifka Morganová a zástupce O´Neil, Fionu a Rogana (pozn. red. – jejich představitele) zbožňujeme.

Lámete si hlavu s tím, jak potěšit fanoušky knihy?
Daegan Fryklind: Pro nás jsou to jen fanoušci, ať už k nám přišli kvůli knize nebo díky seriálu. Teď u druhé řadě už nerozlišujeme mezi fanoušky knihy a fanoušky seriálu, všichni jsou fanoušky šou. Ale chápeme, že jsou zde očekávání fanoušků knihy o tom, kam se budeme ubírat a budeme se to snažit ctít.

Bude Greyston ve druhé řadě také tak často nahý?
Daegan Fryklind: To doufejme. Pokud to počasí dovolí, protože budeme točit až do listopadu letošního roku. Budeme ho držet uvnitř, pokud se venku ochladí.

Bude se celá druhá řada točit v Torontu?
Daegan Fryklind: Určitě máme něco v Torontu. Možná bychom se tam mohli vrátit s Loganem a Rachel. Ale jestli tam budeme tolik? Ne. Bude se Toronto objevovat tolik jako v předchozí sérii? Ne. Ale budeme v Kanadě.

A co ještě Daegan ke druhé řadě prozradila?
Bude zde více pohledů do minulosti, abychom postavy více poznali.

Co se srovnání obou řad týče, Daeganová dává každé hlavní myšlenku.
První řada: „Přijmi rodinu, do které patříš.“
Druhá řada: „Pusť k sobě toho pravého.“
V druhé řadě uvidíme, jak Elena najde sílu být tím, kým je. Když to přijme, najde své postavení.

Jak byste vy vyjádřili hlavní myšlenku první řady? A kam byste chtěli, aby se ubírala řada druhá?

Diskuze /1

Ptolemai

Juhuu, nemůžu se dočkat <3

20.10.2014 | 16:45:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál Bitten ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Stav překladu

Epizoda S03E10: Truth, Changes, Everythin

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Přečas na WEB-DL verzi Supe

Sedí na verze:
HDTV.x264-KILLERS
WEB DL.AAC2.0.H.264

Viděli jste...

Viděli jste...

Promo fotky postav

Promo fotky postav