Bitten Greyston Holt: Myslel jsem si, že mě jen chtějí zklamat mile

Greyston Holt: Myslel jsem si, že mě jen chtějí zklamat mile

Greyston Holt: Myslel jsem si, že mě jen chtějí zklamat mile

Co prozradil Greyston Holt, představitel Claye Danverse, o Bittenu jako takovém, o tom, jak probíhal konkurz na roli Claye, o kaskadérských scénách, svých dalších rolích a jeho vztahu k fanouškům? To si přečtěte v následujícím rozhovoru, který poskytl Greyston Holt pro stránku vancitybuzz.com.


1 0
28.12.2014

Co je to Bitten?
Bitten je seriál o jediné ženské vlkodlačici a o její smečce. Elena (Laura Vandervoot) se stane vlkodlakem, protože se zamiluje do Claye Danverse, kterého hraji já. Hluboce, šíleně se milujeme a jsem nucen ji kousnout.
Zpět ve Stonehavenu, kde smečka sídlí, vzroste činnost podvraťáků, což jsou problémoví vlkodlaci, na které dohlížíme a máme je na starost. Jeremy Danvers (Greg Bryk) je alfa naší smečky a zavolá Elenu, aby se vrátila do Stonehavenu, protože je naší nejlepší stopařkou. Takže víceméně proti své vůli se rozhodne vrátit a pomoci nám proti podvraťákům. A když jsme opět spolu, staré zvyky umírají jen těžko a zbytek je již historií.

Jsou v šou další nadpřirozené elementy, nebo jsou vlkodlaci jedinou hrozbou?
V první řadě jsou jen vlkodlaci. Když jsme začínali, režisér a producenti se chtěli soustředit jen na věci ohledně vlkodlaků. Ačkoli v knihách narážejí do dalších nadpřirozených aspektů jako jsou čarodějnice, duchové a tyhle věci. Ve druhé řadě představíme čarodějky, takže dějová linie bude mnohem zajímavější.


Vaše poslední hlavní role v televizi byla v Durham County. Jaká byla ve srovnání s touto?
Co se postav a směru seriálu týče, jsou zcela odlišné. Moje postava v Durham County byl tichý introvert, který si drží věci v sobě. Syn násilnického otce, který pak zjistil, že jeho otec je sériový vrah.
Takže tohle proti týpkovi, který uřezává podvraťákům koule. Ale asi mají tyhle role i nějaké společné prvky. Vždyť v knize je Clayova verze a já jsem si z knihy a postavy, kterou jsem stvořil, vzal své. Má v sobě jisté introvertní aspekty, v řadě situací není zrovna společenský. Hrát postavu, která dokáže někomu rozpárat krk a hodit ho přes celou místnost, bylo také mnohem zábavnější.

Jak už bylo řečeno, v tomto seriálu jste se poprvé vyrovnával s náročnou bojovou choreografií.
Měl jsem nějaké zkušenosti se střílením ze zbraní a rozdáváním ran, ale tohle byla moje první zkušenost s choreografií bojových scén. Naše zkoušky trvaly osm až deset hodin. Myslím, že v desáté nebo jedenácté epizodě jsem měl tu obrovskou bojovou scénu s Eleniným milencem a těmi dvěma podvraťáky a tohle natáčení trvalo osm nebo deset hodin. Byla to nová zkušenost a také trochu taneček.

Jste to hlavně vy, nebo jste používal kaskadéra?
Mám svého náhradníka, ale dostal jsem se do toho docela rychle a vždycky jsem byl docela atlet a nikdy v životě jsem se nepral. Naposledy mě někdo praštil, když jsem byl v hospodě. Nemám problémy se vztekem, nebo těmihle věcmi. Tedy jistě, že se naštvu, ale násilí a fyzické násilí v sobě nemám.

Jak probíhal konkurz?
Byl to táhlý proces, jak už je obvyklé. Do šou toho hodně investovali, tak se chtěli ujistit, že mají toho pravého. Nahrál jsem své ztvárnění Claye na kazetu a moc o tom nepřemýšlel.
Pak mi za pár týdnů zavolali, že by chtěli vidět víc. Poslal jsem další nahrávku, líbila se jim. Pak jsem měl další konkurz přes Skype s producenty a režiséry. To šlo dobře. Pak mě vzali do Toronta na zkoušku s Laurou Vandervoort, která hraje Elenu. Nemyslel jsem si, že to bylo kdo ví jaké, ale říkal jsem si, že jsem si vedl dobře a pak mi o týden později zavolali.

Jaká byla reakce vaší agentky na to, že jste dostal tuhle kariéru měnící roli?
Věděla to dřív než já. Kathleen Carpenterová byla mou agentkou od samého začátku, je skvělá. Ráno jsem byl ve fitku a podíval se na telefon a volala mi Kathleen. Říkala mi, ať přijdu do agentury, že se mnou chtějí mluvit producenti. Myslel jsem si, že mě jen chtějí zklamat mile a říct mi osobně, že jsem to nedostal. Tak jsem tam přišel a ona jim zavolala a oni řekli něco jako, že doufají, že jsem připravený na studenou zimu nebo tak něco. Řekli mi, že jsem to dostal a Kathleen už to věděla, bouchla šampaňské a slavili jsme.

Když Bitten dostal druhou řadu, můžete nám říct, zda jste čekal, že to bude takový hit?
Měl jsem z toho dobrý pocit, už vědomí toho, jak úspěšné byly knihy, vědomí, že když to uděláte dobře, budete mít fanoušky po celý život. Fanoušci hororových věcí a sci-fi jsou tak vášniví a když si je získáte, zůstanou s vámi po dlouhou dobu.

Jak se vyrovnáváte s obrovskou fanouškovskou základnou a vší tou zodpovědností, která přichází s tím, když v Bittenu hrajete hlavní roli?
Osobně si nemyslím, že bych se změnil a je hezké, že existují lidé, kteří jsou pro šou zapálení. Když na to přijde, snažím se spojit se všemi a věnovat jim tolik pozornosti, kolik to jen jde. Na posledním shromáždění jsem byl v San Antoniu. A většinou, když fanoušci platí za váš autogram, dostanete část peněz. Já jsem se místo toho zeptal pořádající organizace, jestli tam není nějaká místní charita, které bych ty peníze mohl darovat, protože mám štěstí, že tam můžu být a že bych to dělal i zadarmo.

Vyrostl jste na Saltspring Island a ve Vancouveru. Jak to ovlivnilo vaši práci a váš pohled na jiná města a to, jak vás lidé vnímají?
Ve Vancouveru jsem žil posledních deset let a vyrostl jsem na Saltspring Island, takže mě v toho, kým jsem, formovala kombinace obou. Saltspring bylo skvělé místo k dospívání. Vážně vás naučí respektu ke všem kolem vás, protože je znáte.
Vancouver je prostě tak překrásný. Miluju přírodu. Je pěkné jít na pláž, na výlet, projet se a to přenáším do svého profesního života. Nepředstírám před lidmi, nenechávám si to stoupnout do hlavy. Je hezké mít místo, z nějž jste nadšení. Jsem na to hrdý a miluju to tam. Kdyby tu byl takový filmový průmysl jako v L.A., byl bych tak šťastný. Nikdy bych nemusel odejít!

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál Bitten ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Stav překladu

Epizoda S03E10: Truth, Changes, Everythin

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Přečas na WEB-DL verzi Supe

Sedí na verze:
HDTV.x264-KILLERS
WEB DL.AAC2.0.H.264

Viděli jste...

Viděli jste...

Promo fotky postav

Promo fotky postav