Bitten Na koho se v Bitten můžete těšit?

Na koho se v Bitten můžete těšit?

Na koho se v Bitten můžete těšit?

O čem nový seriál stanic Syfy a Space bude, již víme. Dnes si můžete přečíst něco víc o postavách, se kterými se zde setkáme.


0 0
31.12.2013

Elena Michaels – hraje Laura Vandervoort
Elena je chytrá, neobyčejně silná a velmi sexy dívka. Je to dívka, která vyrůstala v pěstounské péči a vždy toužila pouze po normálním životě, který, jak si myslela, našla se svým přítelem Claytonem Danversem. Ale jeho tajný život, který před ní skrýval, změnil její život navždy. S jedním malým kousnutím byly všechny její naděje na normální život ztraceny v nenávratnu.
Během následujících tří let se Elena stala stopařem smečky – byla vyškolena k lovu a k hledání Podvraťáků, kteří porušují pevně daná pravidla vlkodlačí společnosti. Před rokem byla ovšem přinucena zabít člověka, aby ochránila své tajemství a z té smrti jí bylo tak zle, že opustila svou smečku a vydala se do Toronta, aby se pokusila získat zpět to, co zbylo z jejího lidského já.
Rychle si ve městě vybuduje budoucnost, pracuje jako nezávislá fotografka a noří se do vztahu se sexy Philipem McAdamsem. Tvrdě se snaží potlačit svou vlkodlačí stránku, ale, jak Elena brzy zjistí, některé věci nelze tak snadno popřít.

Dr. Clayton Danvers – hraje Greyston Holt
Clayton býval divokým vlkodlačím dítětem žijícím v neworleanských bažinách, dokud ho nenašel Jeremy, který ho vychoval jako vlastního syna.
Nyní je Clay profesorem antropologie a dělí svůj čas mezi akademický výzkum a prosazování kodexu smečky, zatímco se snaží držet Podvraťáky pod kontrolou. Je nejloajálnějším členem smečky, přísahal Jeremymu věrnost svým životem.
Jeho hluboká láska k Eleně možná bude během let zkoušena, ale nikdy nezaváhá: Elena je jedinou ženou, kterou kdy miloval a kterou kdy milovat bude.


Philip McAdams – hraje Paul Greene
Elenin lidský přítel Philip je součástí Torontské reklamní scény se svou agenturou McAdams Creative Solutions. Elenu získal svou divokou jízdou a intelektuálním sváděním. Philip je stabilní a pevnou součástí Elenina života a jedinou věcí, ve kterou může věřit.

Jeremy Danvers – hraje Greg Bryk
Jeremy být vlkodlakem zdědil a alfou se stal po násilném střetu se svým otcem Malcolmem. Následující bitva smečku rozdělila – členové, kteří byli na Jeremyho straně, se stali jeho smečkou, ostatní vlkodlaci byli vyvrženi jako Podvraťáci. Jeremy není typický šéf – na živobytí si vydělává jako malíř a ačkoli nemá nejmenší touhu zabíjet, když je to nutné, prosazuje kodex smečky s železnou pěstí.

Nick Sorrentino – hraje Steve Lund
Sprosťák bandy, který nic nebere moc vážně. Nick je takový vlk v rouše beránčím, což mu pomáhá dostat informace z Podvraťáků i lidí. Nick je vždy rychlý, špatné zprávy doručuje s úsměvem a každý okamžik prožívá naplno.

Dr. Logan Jonsen – hraje Michael Xavier
Logan žije se svou přítlekyní Rachel, která je vzrůstající kulinářskou hvězdou. Díky tomu se Loganovi povedlo před ní utajit své chlupaté temperamentní tajemství, zatímco v Torontu řídí soukromou psychologickou praxi. Logan je jediným členem smečky, se kterým byla Elena během roku stráveného v Torontu v kontaktu a je jedním z mála lidí, kterým věří s detaily o svém novém životě. Logan je ten, kterého smečka volá, když potřebují vytvořit něčí profil, nebo aby asistoval Eleně při lovu lidí.

Tak co? Těšíte se?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál Bitten ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Stav překladu

Epizoda S03E10: Truth, Changes, Everythin

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Přečas na WEB-DL verzi Supe

Sedí na verze:
HDTV.x264-KILLERS
WEB DL.AAC2.0.H.264

Viděli jste...

Viděli jste...

Promo fotky postav

Promo fotky postav