Bitten Scenáristé už pracují na druhé řadě Bittenu

Scenáristé už pracují na druhé řadě Bittenu

Scenáristé už pracují na druhé řadě Bittenu

Zajímá vás, co o své cestě k herectví a potencionální druhé řadě seriálu Bitten prozradil v rozhovoru pro časopis Indulge Greyston Holt, představitel Claytona Danverse? Pak čtěte dále..


1 0
8.5.2014

Osmadvacetiletý Greyston Holt hraje ve vlastní televizní sérii. Rodák z Calgary, který vyrůstal v Salt Spring Island, dostal hlavní roli v seriálu Bitten, šou založené na první knize autorky Kelly Armstrong Women of the Otherworld. Holt hraje Claytona Danverse – vlkodlaka.

Je to jakási Holtova věc, jehož první rolí před kamerou byl v roce 2004 teen horor Sisterhood, film o upírech. „Jo, nízkorozpočtový laciný horor, ale byl to pro mě začátek,“ říká Greyston o filmu Sisterhood, jeho prvním průlomu v herectví.


Říct, že herectví bylo pro Greystona celoživotním snem, by bylo značně přehnané. Dokonce to ani nebylo na jeho radaru, dokud nebyl na pokraji dospělosti. „Ke hraní jsem se asi prvně dostal ve čtvrťáku. Potřeboval jsem nějaké kredity navíc, tak jsem šel na kurz hraní. Odsud už to rostlo. Během dospívání jsem se trochu věnoval modelingu, ale nic jiného.“ Když dokončil střední školu, přestěhoval se do Lower Mainland, aby následoval svou kariéru.

Jeho matka, Nancy, jej následovala krátce potom, když se přestěhovala do White Rock, kde vlastní a provozuje butik. Je tak nějak báječná. „Nikdy jsem ho do ničeho netlačila – vždy jsem ho podporovala ve všem, co dělal. Hraní, do toho prostě spadl. Šel do soutěže a vyhrál největší dospívající talent a odsud už jsme tu cestu jen následovali. V Salt Spring trochu hrál, asi rok, pak jsem řekla ´Dobře, abys tohle mohl dělat, musíš do Mainlandu.´Celou dobu jsem stála při něm.“

Greyston, který už má za sebou tři desítky filmů a televizních rolí, připisuje zásluhy své agentce Kathy Carpenter (KC Talent), že mu sehnala to, co považuje za největší roli svého života. „Je skvelá,“ říká o ní, „Dala dohromady balíček a poslala ho do Toronta a zavolali nám. Z prvního kontaktu jsme získali roli, celý proces trval měsíc a půl.“

„Konečně mít hlavní roli v seriálu, tohle je zatím vrchol mí kariéry. Doufejme, že to povede k ještě větším věcem.“

Greyston říká, že ačkoli knihy Armstrongové neznal, když šel na konkurz, s příběhem se seznámil, jakmile se dozvěděl, že dostal roli. „Není to můj šálek kávy, ale jakmile jsem se do knihy začetl, šlo to samo. Přečetl jsem to během chvilky,“ říká.

Třinácti dílná první série Bittenu pokryla celou knihu.

Scénáristé už pracují na druhé řadě Bittenu, která, jak Greyston říká, bude následovat druhý díl knihy Women of the Otherworld nazvaný Stolen, alespoň do určité míry.

Podle svých slov by se Greyston do role Claytona Danverse vrátil, kdyby o to byl požádán. „Jo, byla to skvělé zkušenost.“

Zatím stále není nic oficiálně potvrzeno ani vyvráceno, ale myslím, že bychom si mohli začít dělat opatrné naděje, že ke druhé řadě skutečně dojde..

Máte stejný názor?

Diskuze /3

vikimi

To by bylo skvělé :)

webmaster
8.5.2014 | 12:15:55
DixiePixie

Doufejme!

8.5.2014 | 13:12:20
Agent24

Zdravím nevíte jestli už se něco ví o 2 sezoně? Díky za odpověd .-)

14.5.2014 | 14:13:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál Bitten ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Stav překladu

Epizoda S03E10: Truth, Changes, Everythin

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Přečas na WEB-DL verzi Supe

Sedí na verze:
HDTV.x264-KILLERS
WEB DL.AAC2.0.H.264

Viděli jste...

Viděli jste...

Promo fotky postav

Promo fotky postav