Bitten V druhé řadě Bittenu nás čeká seznámení s čarodějkami

V druhé řadě Bittenu nás čeká seznámení s čarodějkami

V druhé řadě Bittenu nás čeká seznámení s čarodějkami

Na druhou řadu seriálu Bitten si budeme muset ještě nějakou tu chvíli počkat, ale již nyní se začínají vynořovat informace o tom, na co se v ní můžeme těšit.. Dnes si můžete přečíst něco málo o tom, jaké nové postavy se nám objeví a kdo si je zahraje.


1 0
8.9.2014

Nevím, jak vás, ale mě nenapadá moc seriálů, které se soustředí pouze na jeden druh nadpřirozené havěti.. Málokde jsou jen upíři, jen vlkodlaci, nebo jen čarodějky. Bitten zvládl tuto jednotnost udržet v první řadě, ale v řadě druhé se tvůrci rozhodli svět našich oblíbených hrdinů trochu oživit a přivést do seriálu čarodějky. Osobně mě tohle mísení nadpřirozených potvor většinou baví a myslím si, že by to mohlo seriálu dodat slušný potenciál..

Takže co o těchto nových návštěvnicích zatím víme a kdo si je zahraje?


Ve druhé řadě se ve Stonehavenu objeví ženské návštěvnice (ačkoli zatím nebylo objasněno, zda budou přátelské nebo ne), když se coven čarodějnic obrátí ke smečce pro podporu.

Tammy Isbell se objeví jako Ruth Winterbourne, uvážlivá vůdkyně tohoto sabatu. Že by to byla romatincká příležitost pro Jeremyho? Tommie Amber Pirie si zahraje její upřímnou dceru Paige. A Kiara Glasco se ujme role Savannah Levine, mladé čarodějky, která se nechá snadno zviklat.

A co o o interakci mezi Clayem a čarodějkami prozradil Greyston Holt?
Moc vám toho říct nemohu, ale mohu vám říct, že budete překvapeni, jak jsou spojeny se smečkou.

Těšíte se na tyto nové návštěvnice? Myslíte, že to seriál posune k lepšímu, nebo vám to pokazí svět, který si ve spojení s tímto seriálem představujete?

Diskuze /4

vikimi

Bitten je velmi zdařilá knižní adaptace, kterou mám moc ráda. Doufám, že čarodějky to nějak nepokazí a dodají tomu naopak ještě větší šťávu. Po velké úmrtnosti z první sérii tam tvůrci zřejmě musí začlenit nové postavy :D Jsem zvědavá jak se změní úvodní Intro, které bylo v první sérii opravdu povedené! :) Už se moc těším!!

webmaster
8.9.2014 | 18:34:45
Arkantos

Ja som dufal, ze to bude jeden z mala serialov, ktore budu len o jednom druhu. Venovavat sa jednej rase do hlbky, historia, konfilkty atd. Skoda. Netvrdim ze to je zle. Ale aj tak som dufal v nieco ine

#3 z_uzu
9.9.2014 | 15:19:33
z_uzu

vystihol si to presne ! :)#2 Arkantos:

9.9.2014 | 16:40:00
Lenča SMG Lover

Já jsem velmi zvědavá, zběžně jsem se informovala o knižní adaptaci a není divu, že přibudou čarodějky, když v druhému díle a i myslím, že dalších jsou. To jestli ovšem to bude dobré i ve světě seriálovém pro mě, se ještě uvidí. Já držím palce, aby se řada povedla a byla i další moc de tším na zpracování knihy Broken.

redaktor
9.9.2014 | 19:17:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál Bitten ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Stav překladu

Epizoda S03E10: Truth, Changes, Everythin

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Přečas na WEB-DL verzi Supe

Sedí na verze:
HDTV.x264-KILLERS
WEB DL.AAC2.0.H.264

Viděli jste...

Viděli jste...

Promo fotky postav

Promo fotky postav