Bitten Ve finále nás čeká obrovský šok!

Ve finále nás čeká obrovský šok!

Ve finále nás čeká obrovský šok!

Co prozradili Laura Vandervoort (Elena), Greyston Holt (Clay) a Greg Bryk (Jeremy) o natáčení seriálu Bitten, svých nejoblíbenějších momentech, postavách, o finále první řady a šancích na řadu druhou?


1 0
4.4.2014

Jaká byla zatím vaše nejoblíbenější chvíle v seriálu?
Greg Bryk: Je velmi těžké tuto otázku zodpovědět, protože mám řadu oblíbených chvil s každou z postav. S Greystonem je to ta scéna, kdy ležím nemocný v posteli a můj syn se o mě stará. Ta myšlenka, že ti mladší se o vás starají, když jste oslabení. S Laurou to byla scéna, kdy jsem jí řekl pravdu.
Laura Vandervoot: Nemůžu si vybrat jednu scénu. Měla jsem chvilky se všemi. Je báječné, když se do té scény dostanete a působí to skutečně. S Graystonem byla úžasná ta scéna u krbu. Ve čtvrté nebo páté epizodě, kdy jsem se prvně měnila s Gregem. Ta dynamika mezi otcem a dcerou a to, jak mi pomohl tím projít.
Greyston Holt: Řekl bych, že ta samá scéna s Gregem. Tyto láskyplné momenty, které vyváží to násilí. Ve třinácté epizodě je scéna s vanou. Já jsem slabý a Elena mi pomáhá.

Co jste se ze seriálu naučili?
Laura: Cítím se teď pohodlněji, co se mých emocí týče. Toto je poprvé, kdy skutečně vkládám své emoce do své role. Naučila jsem se být otevřenější a více zranitelnou a více se na place bavit. Vážně jsem otevřela oči a užívám si to všechno.
Greg: Já jsem ve svých čtyřiceti letech jinde. Co to znamená být mužem? Jaký chcete, aby byl váš odkaz? Takže prozkoumávám tyto chvíle intimity se skvělým týmem a ptám se na tyto velké otázky, což ze mě dělá lepšího člověka, lepšího muže. Kamera chce pravdu, nemůžete předstírat. Když budete upřímní, lidé to poznají.
Greyston: Tahle šou vám umožňuje používat všechny své schopnosti. Je zde silná dynamika mezi postavami, která je u každé rozdílná. Například já se před Jeremym skláním, protože je můj vůdce.


Skvěle zde zvládáte řeč těla – jak se to vyvíjelo?
Laura: To John, který má na starost kaskadérské kousky.
Greyston: John je vášnivý lovec, takže to přinesl on.
Greg: V nás všech je zvířecí podstata a právě to vyjadřujeme. Zpřístupňuje to v nás něco prvotního – jak ochranu, tak péči.

Jakou nejšílenější věc po vás chtěli, nebo jste ji dělali na konkurzu?
Laura: Být nahá. Vlastně Grayston s tím nemá problém! Vlastně zde byla jedna scéna, kde jsme snídali a on řekl, že by si mohl sundat tričko a oni řekli: Fajn! Udělej to! Ve scénáři jsou vždy bláznivé věci. V každé epizodě nám autoři něco najdou. Ležet nahá v uličce, jíst krysy! Ve finále je úžasná bojová scéna. Není šílená, ale je za ní hodně tvrdé práce.

Kdo je vaší nejoblíbenější postavou (kromě vás samých)?
Greyston: Cain. Noah Danby byl vážně skvělý a do šou přinesl něco zajímavého.
Greg: Podvraťáci – tenhle celek vytvořil tak skvělé padouchy a stali se skutečnou hrozbou. Nejsou jen typičtí padouši. Jsou disciplinovaní a chtějí mít pocit, že někam patří.
Greyston: Také sem přinesli komediální prvky, aniž by to bylo klišé.
Laura: Všechny hostující hvězdy. Všichni byli výborní. Ale pro mě Santos. Měl tuhle děsivou kvalitu a při práci mě rozptyloval, což bylo perfektní, protože jsem z něj měla mít tenhle pocit.

Něco konkrétního, v co doufáte u svých postav?
Greyston: Více se podívat na Claye, když byl kluk.
Laura: Prostě oholíme Greystonovi vousy, dáme kolem něj velké rekvizity a bude hrát sám sebe…
Greg: V tuto chvíli jsme téměř znovuzrození. V tuto chvíli se Jeremy pouze stará o potřeby smečky. Já bych rád trochu víc prozkoumal jeho vlastní potřeby.
Greyston: Jeremy by se měl dát dohromady s šerifkou.
Greg: Jsem nebezpečně okouzlující! Myslím, že kdyby se to stalo, měla by přijít salva kritiky, protože jsem vždycky ten, kdo má kontrolu.

Jaký typ tréninku, pokud nějaký, jste absolvovali, abyste se připravili?
Laura: Když jsem vyrůstala, dělala jsem bojové umění, ale pro tohle jsem žádný speciální trénink neabsolvovala. Byla to výzva bojovat před kamerou. Měli jsme spoustu zkoušek.
Greyston: Spousta zkoušek a skvělých kaskadérských soubojů. Nikdy jsem se nepral a nikdy jsem doopravdy nedostal ránu. Boj je hodně o projevení se a je to jako tanec.
Greg: Postavy hodně bojují samy se sebou, takže jejich styl je odrazem toho, kým jsou. Souboje nejsou jen o mlácení se, jsou nezbytnou součástí vyprávění příběhu.
Laura: Bojovat jsem se naučila rychle a precizně, trénoval mě Jeremy, ale taky mě trénoval Clay a to se projevuje tím, že se nebojím ušpinit a použít agresi.

Jak se připravujete na emocionální scény?
Greyston: Vazba mezi herci byla v podstatě okamžitá. Bylo to během chvilky a když se můžete ostatním hercům podívat do očí a vidět tam emoce, když jsou v tu chvíli s vámi, je to snadné.
Greg: Já také čerpám z věcí, kterými procházím. Můj nejstarší syn odešel na vysokou. Náš vztah se měl změnit. Bylo to dost podobné tomu, když Elena odešla do Toronta. Jsou to vrstvy. Jedna se vrství na druhou a je to tak báječný pocit, že byste za ním šli až na konec světa.

Pár dalších informací, které z rozhovoru vyplynuly:
Ve finále nás čeká obrovský šok! Nikdo to nečekal. Je to dost brutální.
Lidé si budou volit strany.
Je zde obrovské uzavření, ale současně se otevírají další příběhy.

A na konec:
Proč si myslím, že máme skvělou šanci na druhou řadu?
Vyjádření autorky rozhovoru Lisy Macklem.
Předně, tento rozhovor. Syfy finále skutečně podporuje. Kdyby se chystali nechat seriál skončit, nedělali by to. Za druhé, skutečně mluvili tak, jako by byla druhá řada nevyhnutelná. Za třetí, Space dosahuje v Kanadě obrovské sledovanosti.

Co myslíte vy? Věříte Bittenu? Věříte, že to dotáhne do další řady? Co čekáte od finále?

Diskuze /4

Lenča SMG Lover

Věřím, musím věřit. Seriál se nakonec stal pro mne vášní a já chci druhou řadu. Během koukání jsem se vrhla i na četbu knih, ze kterých seriál vychází a chci, aby seriál došel tak daleko, aby Elena a Clay měli potomky. Doufám, že chápete, že ti dva jsou si souzení, takže tenhle malý spoiler mi prominete. Čekám od finále jednoduše: „Wow!“ a i trochu dojemnosti.

#3 Argetlam Královrah #4 Ptolemai
redaktor
4.4.2014 | 23:25:07
hufina

Moc by mně mrzelo, kdyby další řada nebyla…

5.4.2014 | 8:51:02
Argetlam Královrah

#1 Lenča SMG Lover: Díky za spoiler. Všichni jsme čekali, až sem někdo přijde a prozradí nám, co bude… :(

5.4.2014 | 10:11:29
Ptolemai

#1 Lenča SMG Lover: Já spoiler rozhodně přijímám – tak nějako mi to zapadá :D a rozhodně je to nevyhnutelné…taky si myslím že za pokračování bude lobbovat spíš kanadský space. Případně můžu se zeptat jak jsi četla knížky? čj/aj? díky :)

5.4.2014 | 13:04:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál Bitten ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Stav překladu

Epizoda S03E10: Truth, Changes, Everythin

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Přečas na WEB-DL verzi Supe

Sedí na verze:
HDTV.x264-KILLERS
WEB DL.AAC2.0.H.264

Viděli jste...

Viděli jste...

Promo fotky postav

Promo fotky postav