Bitten Nový vlkodlačí seriál míří na obrazovky

Nový vlkodlačí seriál míří na obrazovky

Nový vlkodlačí seriál míří na obrazovky

Již jedenáctého ledna začíná nový seriál o vlkodlacích nazvaný Bitten.

Bitten je seriál založený na knize kanadské autorky Kelley Armstrong nazvané Women of the Otherworld. Jedná se o emocemi nabitý thriller o jediné vlkodlačí ženě na světě, která se snaží utéct před tím, co jí osud nachystal, ale nedaří se jí to.

Dle tvůrců je Bitten směsicí nadpřirozené akce, intenzivního vzrušení, doutnajícího dramatu a trýznivého milostného příběhu, který obratně přizpůsobuje postavy, jež čtenáři miluijí již po více než desetiletí.


0 0
29.12.2013

Hlavní roli, jedinou vlkodlačí ženu na světě, Elenu Michaelsovou si zahraje Laura Vandervoot známá například ze seriálu V, kde si zahrála krásnou mimozemšťanku Lisu a ze třetí řady Havenu, kde si zahrála Arlu, manželku Kolorádského děcka.

Elena si myslí, že konečně našla toho pravého a bude si žít jako v pohádce, ale jedno malé kousnutí jedné noci všechno změní. Jak se Elena poté zoufale snaží utéct jak před světem, do nějž nikdy nechtěla patřit, tak před mužem, který ji proměnil ve vlkodlaka, opouští svou smečku a vydává se hledat útočiště v novém městě. Zde pracuje jako fotografka a skrývá své vlkodlačí já před novým přítelem. Když se na území její smečky začnou kupit těla, Elena se ocitá zpět ve Stonehaven, vlkodlačím domácím území. Rozpolcena mezi dvěma světy a dvěma láskami si rychle uvědomí, že když přijde na věc, nic ji nezastaví v ochraně její smečky.


V dašlích rolích uvidíme Grega Bryka (A History Of Violence, Rookie Blue) jako alfu Eleniny smečky Jeremyho Danverse, Greystona Holta (Alcatraz, Durham County) jako Claytona Danverse a Paula Greena (The Client List, Wicked Wicked Games) jako Philipa McAdamse.

Tak co říkáte? Dáte tomuto seriálu šanci?

Nechte se přesvědčit třeba trailery..

Thumbnail Play icon
Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál Bitten ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Stav překladu

Epizoda S03E10: Truth, Changes, Everythin

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Přečas na WEB-DL verzi Supe

Sedí na verze:
HDTV.x264-KILLERS
WEB DL.AAC2.0.H.264

Viděli jste...

Viděli jste...

Promo fotky postav

Promo fotky postav